Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Lukekaa keskustelujen säännöt, ettei tartte joka ketjussa ihmetellä samoja asioita

Vierailija
11.07.2024 |

https://www.vauva.fi/keskustelualueen-saannot

Etenkin kohdat:

Sivuston ylläpitäjällä on oikeus estää yksittäisen keskustelijan pääsy sivustolle estämällä viestien lähettäminen tämän henkilön käyttämästä IP-osoitteesta, mikäli kyseinen keskustelija toimii näiden sääntöjen vastaisesti.

Ja

Jos keskustelija tai kommentoija haluaa käyttää jonkun toisen kirjoittamaa aineistoa viestinsä osana, lähde on ehdottomasti mainittava.

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
11.07.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ykköselle: Mutta sinäpä poika ne vaiennat nasevilla kommenteillasi. Poistoon vaan

Vierailija
2/5 |
26.07.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Taas on ihmettelijöitä liikkeellä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
26.07.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Poistoon.

Vierailija
4/5 |
26.07.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mielestäni painoin normaalisti nappia "lainaa" mutta lopputuloksessa oma tekstini oli osa lainausta. Miten palstan toimimattomuus on minun syy? Eli syyllistyin "lähteen" merkkaamattomuuteen.

Ja miten näen lainausta kirjoittaessani mihin kohtaan oma tekstini  tulee kun mitään nuolimerkkejä ei kirjoituskohdassa näy?

Mulle ykslysti vaikka poistaisitte kaiken. Sensuurinne ei poista maailmaa kohtavaa tuomiota. Se vain piilottaa uhreille tarpeelliset varoitukset. Sama kuin piilottaisitte ilmoitukset lähestyvästä hurrikaanista.

Vierailija
5/5 |
26.07.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Moderaattori voisi vähän tehokkaammin poistaa kaiken maailman puppa, työttömien ,lihavien, etnisen väestön, myös sellaisten ihmisten joita jokin ketju loukkaa.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kahdeksan kahdeksan