Lue keskustelun säännöt.
Kiitos pitkään jatkuneen demarien vallassaolon
28.08.2008 |
Suomi ei ole liittynyt Natoon. Nyt se on jo liian myöhäistä. Kiitos demarit. Ja kiitos Tarja Halosen jonka ansiosta jalkaväkimiinat poistetaan rajoiltamme, Venäläisten on helpompi hyökätä maahamme.
Kommentit (2)
Pää kii ap!
Niin tämä palstahan näkyy kuuluvan demari kannattajille joille ainoa oikea elämisen malli on mahdollisimman paljon yhteiskunnan tukien hyväksikäyttäminen ja heidän mielestään kapitalistien (tässä tapauksessa esim työssäkäyvät lapsensa päiväkotiin laittavat hirviö pampers-äidit) totaalinen "dissaaminen".
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Eikös tuo jalkaväkimiina sotku ollut ihan joku kansainvälinen sopimus jossa ne kiellettiin. Oletkos tietoinen mitä ne niin ihanat jalkaväkimiinat tekee ihan tavalliselle siviilille sitten sodan jälkeen.
Okei pitäisi varmaan keksiä jotain tilalle, mutta tiedetään ei ole helppo homma.