Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Oh shit, persut taas asialla

Vierailija
18.02.2011 |

Kotibileissä virtsattiin pesukoneeseen

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2011021713206473_uu.shtml



Kommentit (3)

Vierailija
2/3 |
18.02.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

"Pesukone meni käyttökelvottomaksi virtsaamisesta. Kuvan pesukone ei liity tapaukseen"



Yleensä noin sanotaan ihmisistä kun halutaan suojella jonkun identiteettiä tai mainetta. Pesukoneille ei yleensä suoda tuollaista suojelua.



Anyhow, Nuo ovat liian nuoria persujen äänestäjiksi. Kokoomukseen niistä on ainesta ehkä, niin kuin Jan Pellervosta



"Vapaavuori on tuomittu 17-vuotiaana pahoinpitelystä kuukaudeksi ja viideksitoista päiväksi ehdolliseen vankeuteen vuonna 1982. Syy pojan pahoinpitelyyn oli Vapaavuoren mukaan se, että poika oli "kiusannut tyttöjä". Vuonna 1984 Vapaavuori tuomittiin sakkoihin osallisena varkauteen. Vuonna 2001 Vapaavuori tuomittiin rattijuopumuksesta 11 430 markan sakkoihin ja ajokieltoon."

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
18.02.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Pesukone meni käyttökelvottomaksi virtsaamisesta.

Pesuainetta perään ja pesu tyhjänä. Eikös se puhdista tällöin itse itsensä? Meneehän sinne muutenkin kaiken maailman kakkavaippoja ja pissa/kakka pikkuhousuja päivittäin!

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kahdeksan kaksi