Ursula von der Leyenin poni kuoli : EU ryhtyy toimiin susikannan vähentämiseksi
Ursulan rakas poni joutui suden taphamiseksi, jonka takia EU aikoo vähentää susikantaa. Tämä on sitä parempaa susivainoa.
https://www.friatider.se/ursula-von-der-leyens-ponny-dodad-da-tar-eu-kr…
Kommentit (7)
Poliitikoilla on oikeus hyödyntää asemaansa. Suomessa hyvä veli systeemille ja poliittiselle korruptiolle on pitkät perinteet.
Paljon on valtaa annettu yhdelle ihmiselle. Keski-ajan susivainot palaavat Eurooppaan.
Sitten kun Välimeren yli vasemmistojärjestöjen meritakseilla yli tulevat ihmissudet tekisivät jotain hänen lähipiirilleen eli lajityypillisen joukkorais..aus- mahdollisen mu*han niin ehkä sitten saadaan joku tolkku Eu-maiden islamisaation estämiseksi.
Vierailija kirjoitti:
Paljon on valtaa annettu yhdelle ihmiselle. Keski-ajan susivainot palaavat Eurooppaan.
Ja kun ottaa selvää tuon naisen taustoista sekä miten se valittiin niin vieläkin enemmän mietittävää.
No erotaan eu:sta niin loppuu eläinten riisto, paitsi jos köyhien tilanne pahenee vai paraneeko se. Suomessa supikoira on nyt täysin lainsuojaton ja muutama muu listalle kuulumaton laji. Mutta miten käy euron, jos muutetaan se euroX nimeen.
Ursula Bi Laden = miellyttävä persoona, Mitä muuta voi häneltä voi odottaa 😳
Hyvä esimerkki mitä tarkoittaa narsisti ihminen. Tämä ihminen ei edes ymmärrä mitä tarkoittaa luonto ja sen elämä. Hän ei edes ymmärrä että on täysin hänen syynsä jos hänen poni on paikassa mihin petoeläin ylipäätään pääsee.
Hän pistää kaiken muiden piikkiin ja sen lisäkki tappaa elämää myös en takia. Hän itkee "pahasta" mutta on itse 100 kertaa pahempi omalla toiminnallaan.