Naislaulajien itkuvirret ärsyttää
Mirellat, Beet sun muut itkee ja ulisee kun ei löydy sitä oikeeta ja mies kohtelee huonosti. Haistakaavittu. Nuoret, kauniit, lahjakkaat ja menestyvät naiset, jotka saisivat käytännössä aivan kenen tahansa miehen vain sormiaan napsauttamalla kehtaavatkin vielä laulaa tuollaista. Tuo on kornimpaa kuin jos Nalle Wahlroos räppäisi siitä miten joutuu Vapun jälkeen keräämään pulloja Kaivarissa että saa rahaa ruokaan.
Kommentit (5)
Ja antaa myös kyvyn kristallipallosta katsoa kuka on aidosti sellainen eikä esim. esitä tai muutu?
Kummasti miljardeilla ihmisillä on tällainen kyky. Miksi se puuttuisi juuri näiltä artisteilta, joilla on vielä tuhatkertaisesti paremmat lähtökohdat lähteä sitä valintaa tekemään?
Älä kuuntele naislaulajien itkuvirsiä, jos kerran ärsyttää. Ongelma ratkaistu!
Vierailija kirjoitti:
Älä kuuntele naislaulajien itkuvirsiä, jos kerran ärsyttää. Ongelma ratkaistu!
En kuuntelekaan, mutta ei se ongelma sillä poistu. Aivan kuten rasistien kulkueetkaan eivät poistu sillä että minä en mene niitä katsomaan.
Niinpä, mutta eihän nuo jännät laulajatytöt edes vilkaise meidän kilttien miesten suuntaan 🥹
Joku poisti vahingossa tämän ketjuni mutta onneksi se oli minulla tallessa.