Tää palsta on surullista katseltavaa
99% aloituksista on joko poliittista propagandaa, tai "vihaan" ja "inhoan" aloituksia
Kuka täällä jaksaa viettää päivänsä?
Kommentit (12)
Minä ainakin. Ihanan negatiivista niin päivän piristys.
Minä olen koukussa tähän. En siis kirjoittele vihaviestejä. Olen kuin alkoholisti, joka ei edes enää nauti juomisesta paitsi lyhyinä, ohikiitävinä hetkinä.
Ai jaa, en oo huomannu. Olen superpositiivinen tyyppi.
Ei täällä tarvitse koko päivää viettää jos osaa lukea. Vilkaisu riittää😉
Ihmetyttää että naiset kysyvät parisuhteista, jotka ovat jo muumiotilassa ja eron pitäisi olla vaihtoehto. Ei miestä voi muuttaa muumiosta kommunikoivaksi ja ystävälliseksi. Ehkei sitä miestä kiinnosta, paitsi olut tai joku muu muualla. Miten pariterapeutit kestävät tulematta hulluksi.
tääl on huvittavia tahattomia sammakoita paljon hih
Täällä palstalla valtaa pitävät ne, jotka takavuosikymmeninä pääsivät ääneen ainoastaan Karpolla on asiaa -ohjelmassa. Ja sinnekin oli toki ennakkokarsintaa, vain selkeimpään itseilmaisuun kykenevät päästettiin tv-ruutuun. Nykyään ei ole juuri mitään filttereitä, modet tuntuvat itse olevan pahiten pihalla.
Enpä tiedä. Minä viihdyn täällä paremmin kuin X:ssä. Tosin Instassa on kaikista kivointa, mutta ei sitä unelmahöttöä loputtomuuksiin jaksa. Reddit taas on kuin söisi lautasellisen ei-mitään. Facebookissa ei ole ollut mitään vuosikausiin.
Suurin osa aloituksista on jotain mitä miksi miten hä ihmeen typeriä kysymyksiä.
Uutisia oli tänäänkin miten teinit pahoinpitelee raa'asti. Näihin on jo "kyllästytty" ja pahuus normalisoitunut. Kuitenkin tärkeitä aiheita pitäisi ylläpitää.
Sinä ap