Mieheni huolissaan naispuolisesta ystävättärestään
Kun häneltä kuoli sukulainen ja on nyt kovin surullinen siitä. Mieheni sanoi, että soittaa tälle ystävättärelleen illalla (pitkän puhelun) ja haluaa lohduttaa.
Kommentit (15)
Ja piti tänne raportoida koska...?
Vierailija kirjoitti:
Ja piti tänne raportoida koska...?
Koska mustasukkaisuus ja draamanhalu.
Onko tässä tarinan alku, jossa olisi ajatuksena veivailla vaikka mitä vaiheita ja ihmiset kirjoittamaan että "kai ymmärrät, että se sika pettää sinua tuon naisen kanssa".
Surevia naisia on helppo käyttää hyväksi.
Sulla on kiltti mies, ole tyytyväinen.
Ne nai (ei puhelinseksiä, mutta myöhemmin miehesi siitin työntyy hutsunvittuun, aah aah pruuts).
Vierailija kirjoitti:
Ne nai (ei puhelinseksiä, mutta myöhemmin miehesi siitin työntyy hutsunvittuun, aah aah pruuts).
:D Joo ensin hupakko nyyhkii teatraalisesti ja ukko lähestyy, silittelee ja halii. Sitten pitkä katsekontakti ja suutelua, pian onkin jo kalu suussa ja reiässä.
Vierailija kirjoitti:
Sulla on kiltti mies, ole tyytyväinen.
Sekin tässä suututtaa.
ap
Itse olisin iloinen ja hyvilläni, jos itselläni olisi empätiaa ja myötätuntoinen kumppani, jok avälittää ystävistään(kin). Minun kohdallani nainen mutta hänen sukupuolensa ei minusta ole tässä kohtaa kovin olennainen seikka.
Olen samaa mieltä aloittajan kanssa, että kaiken maailman hyysättävät ämmätmiehen kavereina on vastenmielinen ilmiö. Kun parisuhteeseen ryhdytään, tehdään valintoja. Ei se miehillekään yleensä ole ok, että oma puoliso luuhaa miesten kanssa ja lohduttelee jonkun randon sukulaisen kuoltua.Ne mitään sydänystäviä niiden akkojen kanssa ole olleet aiemminkaan, joidenkin olosuhteiden; opiskelu, harrasteet tms. päätyneet viettämään aikaa kavereina.
Miehelläsi on naismaisia piirteitä tai sitten haluaa päästä pukille.
Sinun kannattaisi olla huolissasi miehestäsi jos hän soittelee pitkiä puheluita naisille iltaisin. Kysypäs nyt mikä on homman nimi ihan aikuisten oikeasti.
Kukaan poika/mies ei ole päässyt tekemään minuun tarpeitaan kuuteen vuoteen. Ilmeisesti joihinkin kuitenkin pääsevät, kun ovat oppineet niin sinnikkäiksi.
T31
Ja?