Lue keskustelun säännöt.
ootteko nussinu työpaikalla työkaverin kanssa, kertokaa yksityis kohtia myöten!
Kommentit (2)
panin pomoni kanssa... menimme solariumhuoneeseen (varattiin puoleksi tunniksi). Ensin minä menin, sitten tuli pomo. Ovi kiinni, avasin paitani ja rintsikkani, housut alas. Pomo nuoli ja hieroi rintojani, suudeltiin kiihkeästi. Sitten hän nuoli minulle pikaorkun. Sen jälkeen hän pani minua takaapäin, peilin edessä, tuli aika nopeasti. Tilanne oli todella kiihottava, eikä kestänyt kuin ehkä 15min.
Tämä jälkeen pomo veti housut jalkaan ja poistui vessaan. MInä poistuin paikalta n.5min myöhemmin, nuoltuna ja spermat housuin valuen, posket punoittaen.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Kerran erään täkkejä ja tyynyjä valmistana yrityksen varastossa oli hiljaista ja me Liisan kanssa mentiin patjapinon päälle makaileen. Siinä tuli sitten himo molemmille ja alettiin naimaan.
Siinä naidessamme kolmen metrin korkuisen patjapinon päällä havaitsin kuinka ovi avattiin ja trukkikuski ajoi trukkilavalla olleen patjakasan lähelle kaapaten sen haarukkaansa ja vei meidät patjoineen ulos. Olimme alasti ja oli helvetin kylmä pakkaspäivä. Siinä piti sitten nolona tulla munasillaan alas kasan päältä. Kyllä työkavereita nauraati ja vieläkin saan kuulla siitä päivästä.