Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Piristäkää, kamala flunssa ja vti samanaikaisesti

Vierailija
30.06.2023 |

Sattuu joka paikkaan, kurkku kipeä, kuumetta varmaan 38c, sitten myös päivällä alkanut tosi epämukava virtsapakko(mitään ei tule),alavatsakivut ja kirvely virtsatessa.

Oloni on TODELLA epämukava. Ja en voi mennä edes suihkuun kun laminoitiin kulmakarvat niitä ei saa kastella. Olen hiestä märkä, sitten nämä pissatulehdusoireet. Istuin pöntöllä hikisenä samalla kun viestiin lääkärin kanssa.

Ja minulla on kesäloma, ja kaikki oli tälläytyneinä pitämässä hauskaa ja olen kotona kipeänä 😪😪😪

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
30.06.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mene suihkuun kastelematta kulmakarvoja.

Vierailija
2/2 |
01.07.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tarjoan täyspainoista vertaistukea. Minulla oli loka- marraskuun vaihteessa sama tilanne. Sain ensin virtsiksen ja kun sen antibioottikuuri oli loppunut sairastuin koronaan. Muistaakseni oli aika kurja olo mutta runsaan viikon päästä pomppasin takas töihin. Joten... kyllä se siitä. Ikävää että on näin lämmintä.

Paranemista!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla