Laittakaa syitä miksi mun kannattaa unohtaa Jyrki69 ihastukseni!
Ei tällainen 49v nainen voi yhtäkkiä vaan ihastua tuntemattomaan näin. Ihan tuota vain elämää ohjelmaa katsoessa olen hurahtanut. Ja mun keho oikeasti luulee olevansa ihastunut, ihan ylikierroksilla käy.
Onko keski-ikä uusi teini-ikä?
Kommentit (55)
Se ei (toivottavasti) edes tiedä että sä olet olemassa.
Sanon saman kuin inceleille, että kannattaa tulla reaalimaailmaan.
Eikö olis mitään vikoja, mitä vois miettiä?
Nauti ihastuksen tunteesta! Piristäväähän se on, kunhan pysyy itse realiteeteissa.
20 vuotta ikäeroa mielestäni liikaa.
Oletko se sama joka vainosi Herra Ylppöä? Ehkä sinun ei enää kannata katsoa sitä ohjelmaa.
Herranen aika. Vielä hullumpi jyrkifani löytyi :D
lopeta heti artistin vainoaminen. aiheutat kärsimystä vainoamisella. sinut pitäisi tuomita vankilaan siitä, mitä teet.
Jos et näytä 30 v., ole blondi hoikalla vyötäröllä ja isoilla disuilla, niin sinulla ei ole mahiksia. Voit toki tehdä vaikutuksen vaikka lintulajien tuntemuksella. Linkkaa kotisivui, jossa on valokuvaamasi 50 niljoonaa lintua edelliseltä 10 vuodelta.
Minäkin olen ihastunut HotD sarjan Otto Hightoweriin jostain syystä. Mitä hittoa tämä keski-ikä päitä sekoittaa?
Tää ketju varmaan kohta poistuu, kun tänne tuli joku häirikkö.
Mä en ikinä ketään vainoaisi, olen niin tavallinen perheenäiti kun voi olla. Mutta näytän kyllä nuorelta ja kapea vyörärö löytyy ja lintujakin tunnen :)
Alkoiko mulla vaihdevuodet yhtäkkiä, vai mistä tällainen hurahdus voisi johtua
-oikea Ap
Ei hätää ap. Mäkin olen 52 ja pari vuosikymmentä 69 kuunneltu, välillä enemmän välillä vähemmän. Jyrki nyt oli kauneimpia miehiä, musavideolla Dance d'Amour varsinkin. Sitten kun hyväksyt että ihastuminen saa olla ja jatkua ihan sellaisenaan, se vaan ei johda mihinkään, voit kuolata Jyrkiä ihan rauhassa. Mielenrauhassa siis. Nauti.
Vierailija kirjoitti:
Tukkisi viemärit hiuksillansa.
Tämä. Ja pyyhkeet meikinrippeissä jatkuvasti.
Tosin ei haittaisi yhtään jos Jyrki mun pyyhkeet sotkisi :-D
Vähentäisikö yhtään painetta Jyrkin suuntaan jos jakaisit ihastusta myös The Cultin laulajaan, puoliksi noinniinkuin?
Kun omasta pikku Suomesta löytyy tuollainen hahmo niin pitääkin olla ihastunut. Kansalaisvelvollisuus suorastaan. Go ap!
Vierailija kirjoitti:
lopeta heti artistin vainoaminen. aiheutat kärsimystä vainoamisella. sinut pitäisi tuomita vankilaan siitä, mitä teet.
Hirveä valitus oli kun Blind Channelia ei fanitettu palstalla. Sille avattiin oikein oma ketju "arvostusta" varten marinoiden ja kerjuun saattelemana. Nyt kun Jyrkiä ihastellaan palstalla oma-alotteisesti, niin se onkin vainoamista :p
Jos et ole Erika Vikman, sun mahdollisuudet taitaa olla tällä hetkellä aika lailla 0% luokkaa.
Siinä on syytä ihan kerrakseen.
Se on jo varattu?