Lue keskustelun säännöt.
Tyttöystävän kanssa tuli riittaa televisiosta ja hän halusi amblight valot joka tuo tunnelmaa kotiin
27.09.2022 |
Minä olin sitä mieltä, että ei moisia hömpötyksiä tarvita telkkariin eikä sillä tee mitään. Nyt kun töllö on ollut kotona jo jonkin aikaa, niin olen huomannut, että hän oli oikeassa, ne valot tuo tunnelmaa kotiin. Olin siis väärässä.
Tiedän, että asia on aika vähäpitoinen, mutta kunhan nyt ajattelin kertoa tämänkin jos joku samanlaista telkkaria on ostamassa, ne valot näyttää varsininkin nyt pimeän tultua mielyttävältä. Sininen valo varsininkin, joka on lempivärini.
Kommentit (4)
Meillä on 13 valaisinta olohuoneessa ja yksikään niistä ei ole ns. yleisvalo.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija kirjoitti:
Meillä on 13 valaisinta olohuoneessa ja yksikään niistä ei ole ns. yleisvalo.
Mitä valoja ne sitten on?
Kynttilät ja erilaiset valot pimeiden tultua virkistää mieltä. Minusta olisi masentavaa, jos olisi vain peruslamppu joka roikkuu katosta eikä muuta.