Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Se mursupihan omistaja on Tallinnassa kuuntelemassa keikkaa, ja katsoo varmaan kuvia omasta pihastaan ip-lehdistä

Vierailija
19.07.2022 |

Aika erikoinen tilanne.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
19.07.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tiedän, että naapurilla menee hermot, kun mursua katsomaan tulevat tallovat hänen pihalleen täysin luvatta.

Vierailija
2/2 |
19.07.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen meitä mursua katsomaan tulleita. Erittäin siististi liikumme tässä ihan poliisin ohjeistamana.lastrn kanssa tultiin Raahesta ja sapokkaan mennään yöksi, autossa nukutaan.

Lapsille tämä on ikimuistoista ja itselleenkin kokemus nähdä tuo valtava elukka suomalaisessa nokkospuskassa!

Täällä on väkeä kaikkialta Suomesta. Monilla eväitä mukana ja ruokaa mursullekkin. Moni haluaa sen harvinaislaatuinen kuvan itsestään mursin kanssa, myös lemmikeistä kuvataan yhteiskuvissa mursun kanssa.

Jotain tarjoilua ilmeisesti naapuritaloissa ollut ja tässä yritän katsella mistä talosta saisi kuppisen kahvia, lapsille maistuisi jäätelöt.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän kahdeksan kolme