Maybellinne SKY HIGH mascara
Tätä on hehkuteltu monissa plokeissa ja lehdissä. Tilasin sitten minäkin, ei vielä postissa tullut.... Onko käyttäjiä ?? Tokmannille tuli erä myyntiin ja kun sitä räpläsin tuli fiilis että aika peruskauraa tuntuu olevan, kuivahko jopa`? okei, tiedän että niitä ei saisi räplätä. Mutta mielipiteitä..maksaa kuitenkin sen 14 eguu.
Kommentit (8)
Voi kun kiva. Ja sit joku ostaa sen sun tärvelemän tuotteen ja kiroaa kun se on jo heti avattaessa ihan kuivaa. Mitä jos et tuhoaisi myytäviä tuotteita? Testerit ovat erikseen.
Miksi et ostanut sitä räpläämääsi? Tilasit mistä?
Kokeilin kaksi kertaa ja molemmilla kerroilla alaluomen sisäpinta tuli kipeäksi, eli sain lievän allergisen reaktion. Inci sisältää epämiellyttäviä aineita, joita en huomannut tarkistaa ennen ostamista. Oma moka.
Availet pakkauksia kaupassa ja sitten tilaat netistä?
Neutralista noita sai alle kympillä, kokeilin ja petyin. Ripsistä tuli ihan mitäänsanomattomat. Palasin takaisin parhaaksi todettuun eli Maybellinen lash sensationaliin.
On kuiva...ehkä siinä harjassa on taikaa?? ei mulle auennu.... kun tarpeeks teinit hehkuttaa niin onha se koklattava. Kyllästyttää vaan kun mascaran kokeilut on tullu maksaan useita satoja yhteensä ja hyvää ei löydy. Mitä noihin " hyllyräpäämisiin" tulee...niin eiköhän nuoriso tee sitä koko ajan ( pikkumimmit) ja kukaan ei puutu. Ei se oikein ole tietenkään. Kuka voi sanoa ettei koskaan ole aukaissut mitään pakettia tai suhaissut deon hajuja??
Oh believe me, I understand where the anger with a product being dried up or tempered comes from, especially when they have forked out a good amount for mascara consisting of fancy branding. I personally purchased the Sky High mascara from an online store called Glist Beauty Care https://glistbeautycare.com/ , and lucky for me, mine didn't have any problems.
As far as the mascara working, its not magical but my lashes didnt clump and were lifted which was pleasant. I suppose results do differ for each individual, but I think purchasing from a reliable source does lessen the chances of the product being dry on arrival.
Se uusi musta Sky high on parempi.