Vaimon nakukuvat
Mies, kenelle olet näyttänyt alastonkuvia, videoita vaimostasi?
Kommentit (48)
En kenellekään, enkä missään tilanteissa näyttäisi.
Ne on lähetetty ja tarkoitettu mulle, ei muille.
Vierailija kirjoitti:
En ole mies, mutta seksivideota exän kanssa näytin ystävilleni.
Upeeta. Millaisessa tilanteessa näytit?
Mitä ystävät meinasi?
Kuinka rohkeita videot olivat?
Pervo Erkkikö runkkumateriaalia kalastaa?
kolmaspyöräehdokkaille on tullut näytettyä. Ja joskus poikien saunailloissa, kun on jotkut vaimojen tissikisat meneillään. Lupa on ollut.
Niitä ei oteta, ei näytellä eikä jaeta somessa!
Kyseessä RIKOS!
Ja joskus poikien saunailloissa, kun on jotkut vaimojen tissikisat meneillään. Lupa on ollut.[/quote]
Jos on lupa, niin ei kai ole ongelmaa. Varmaankin kiihottaa vaimoa esitellä itseään.
Parin kaverini kanssa ollaan katseltu puolin ja toisin kuvia ja videoita vaimoistamme. Kiihottavaa nähdä miltä kaverin tuttu vaimo näyttää mutta myös kiihottavaa näyttää kaverille miltä oman vaimon paikat näyttää.
Kerran vaimoni ilmaisi kiinnostuksensa nähdä kuvia ensimmäisestä vaimostani. Olin säästänyt noita alastonkuvia, enkä ollut näyttänyt niitä kenellekään. Mutta kun uusi vaimoni halusi jostain syystä nähdä, niin kaivoin ne esille. Hän suhtautui niihin neutraalisti, totesi vain, että ensimmäinen vaimoni oli tosiaan aika iso ja lihava.
Suomiäijät, jälleen ei älyllä loista! Käsittämättömiä kusipäitä ja oksettavia pervoja. 🤮
Kaverin kanssa katsottiin vaimoni alastonkuvia.
Kun vaimo on vannottamasta vannottanut etten vaan näyttäisi hänestä nappaamiani alastonkuvia tai intiimejä otoksia (kuten "ennen" ja "jälkeen"), olen aavistavinani, että sitä hän juuri salaisesti toivoo. Niin on tapahtunutkin, enkä parhaalla tahdollanikaan tunne tehneeni väärin.
Aika moni on nähnyt seksikuvia ja -videoita vaimosta ja minusta, sekä joistain vieraista, jotka ovat luvan antaneet. Siellä ne on Alaston Suomessa kaikkien nähtävillä.
Vaimo itse valitsee, siis jättää mun puhelimeen ne kuvat, mitä näytetään kavereille. Nettiin ei saa laittaa mitään, mutta kavereille pitää näyttää. Kisaillaan kenellä parhaat kuvat ja pornoimmat otokset, viiden kaverin porukassa vain yhden vaimo ei oo antanut lupaa kuvata tai näyttää kuvia, tämä kaveri on kaikkein innoikkain katselemaan muiden kuvia.
Nuorena tyttönä minuun teki vaikutuksen, kun lastenlikkana erään nuoren pariskunnan nelivuotiaan pojan iltavahtina ja nukuttajana, availin hieman pariskunnan kaappeja ja silmiin sattui hieman kuin piiloon pantuna valokuva-albumi. Sielä olikin yllättäen taidekuvia rouvasta, ensi bikineissä, sitten ilman ja lopuksi mitä rohkeimpia eroottisia viettelykuvia.
Katselin niitä lumoutuneena ja huonosta omastatunnosta kaksin verroin kiihottuneena.
Minä luulen, että niillä oli minuun vapauttava vaikutus, jo esikuvallinen sellainen, jota olen yrittänyt elämäni varrella myös eri muodoissa toteuttaa.
Sanottakoon vielä että tästä lapsenvahtikokemuksesta on jo yli kolme vuosikymmentä.
Ois kiva nähdä Juneksen vaimosta kuvia, jotku kuulemma nähnytki kun vielä oli netissä
- ErtZsi
Sain vaimolta vasta kuvan uikkareissa ja nyt en saa sitä mielestä..oli omasta mielestään sexsikäs mutta 10cm velhonhiat stringeissä ei toiminut :( En ole koskaan niihin kiinnittänyt huomiota ennen nuita uikkarikuvia,onneksi rannalla aina shortsit jalassa.
Pitääkö erota vai pyytää leikkaukseen mutta suhde ei voi toimia enää
Vierailija kirjoitti:
Sain vaimolta vasta kuvan uikkareissa ja nyt en saa sitä mielestä..oli omasta mielestään sexsikäs mutta 10cm velhonhiat stringeissä ei toiminut :( En ole koskaan niihin kiinnittänyt huomiota ennen nuita uikkarikuvia,onneksi rannalla aina shortsit jalassa.
Pitääkö erota vai pyytää leikkaukseen mutta suhde ei voi toimia enää
0/5
Onko tästä seksipalstasta tullut joku trollitehtaan taukohuone, vai miksi on nyt niin paljon luokatonta provoa ilmassa?
Yks sairas setä provoilee! Kysyy ja vastaa. Näitä kusipäitä riittää täällä, jotain nettipornorunkkuja.
Vaimo lähettää mulle sovitusti aina silloin alastonkuviaan tai muuten vihjailevia kuvia kun olen kaverin tai kaverien kanssa liikenteessä.
Kaverit sitten muka vahingossa näkevät niitä välillä myös. :)
En ole mies, mutta seksivideota exän kanssa näytin ystävilleni.