Onko Martinalla ja Eskolla rahasta tiukkaa kun vauvalle vaan "tavis"kamat.
Vaunut ehkä krokotiilinnahkajäljitelmää, mutta ihan perusvaunut kuuminkin. Hoitopöytäkin vaikutti ihan peruslastulevyviritelmältä, yms.
Olis nyt vähän laatuun satsanneet ja vaikka ulkomailta tilanneet.
Kommentit (26)
Miksi ap sun mielestä heidän olisi pitänyt ostaa jotain ökykamaa?
Nämähän ovat sitä paitsi tanssijoita, miten ne nyt rikkaita olisivat.
sponsoroituna saaneet, kun muutenkin elämä tuntuu olevan luksusta.
näyttäneet...ei kaikilla ole varaa noihinkaan!
uskotteko todellakin että julkkikset ovat varakkaita?
Molemmilla on huimat ulosottovelat, joita ei voida laittaa täytäntöön, koska kummallakaan ei tuloja. Tosielämässä ihan roskasakkia ovat. 7 päivää -lehteä lukeville av-mammoille toki suuremman luokan idoleita...
ostivat, maksaa ainaki 800e!! Ostihan ne 2 sitteriäkin, (mitä ne tekee kahdella?).
Eivätkä joitakin kolmipyöräisiä juoksurattaita, yms. ja miten ne varattomina voivat asua vuokralla asunnossa, josta peritään 2000€/kk?
Varmaan kaikki, mitä tossa ohjelmassa näytetään lähemmin, on ilmaista.
eikä mitään junttimallia olevia perusrattaita jos kerran ilmaiseksi annetaan. Paitsi että se lastentarvike on kyllä ihan paska liike jos sieltä pitää kaikki hankkia.
voitko kertoa minulle miksi emmaljungat ovat "taviskamaa" tai "halpiskamaa" millä hemmetillä noista emmaljungista saa halvat? Itse maksoin emmaljungan vaunuista tarkalleen 798€. Kuinka paljon vaunujen pitäisi sitten maksaa että ne oli laadukkaat, tyylikkäät jne??
Ja mistä tuo hoitopöytä pitäisi olla tehty? Umpi tammestako joka sitten painaa 300kiloa. Sitäpä se on ilo sitten siirtää paikasta a paikkaan b.
Sekö tekee tavarasta laadukasta ja hyvää kun sen tilaa ulkomailta?? Mikä vika on esim. kotimaisessa?
Aika loukkaavaa tekstiä.
Suomessa ei nykyisin saa esim. torua ulkom aalaistastaista jostain teostaan, kun olet rasisti.Mutta kyllä tavallisia suomalaisia saa haukkua ja mollata miten vaan.
Että sun mielestäs ylivelkaiset ihmiset ovat roskasakkia? Häpeä vähän!
Eikö jokainen tee virheitä, joista toiv. oppii?Ja tiedetäänkö me kaikkin velkaantumisen syyt?
S-----a mikä ruudinkeksijä!
maksaa, kun on niin vanhanaikaisen näköiset. en itse merkkejä tunne, vauvani on kulkenut syntymästään asti 90€:n matkarattaissa, kun mielestäni yhdistelmävaunut ovat ihan turha keksintö.
Ja kai ne nyt olis ottaneet vauvalleen samat kamat mitä maailmantähdillä lehtikuvissa näkyy kun muutenkin elävät kuin megajulkkikset. ap
kanssa vielä ymmärrä vauvakamoista mitään? Mitään yritystä ei kyllä ollut tavaroiden hankkimisessa, jos ne käydään jostain Lastentarvikkeesta hakemassa.
Kyllä siinä on oma hommansa Emmaljungan hyökkäysvaunuja kätevästi koota ja kasata auton peräkonttiin...
Molemmilla on huimat ulosottovelat, joita ei voida laittaa täytäntöön, koska kummallakaan ei tuloja. Tosielämässä ihan roskasakkia ovat. 7 päivää -lehteä lukeville av-mammoille toki suuremman luokan idoleita...
millä rahalla ne sitten maksaa vuokraa? ostaa vaatteita? käy matkoilla? ei suomessa kukaan sponsoroi tuollaisia pikku julkkiksia, ei edes isompia. Jotain vaatteita, meikkejä yms. voivat saada, mutta ei tosiaan kukaan sitä vuokraa ja autoa maksa.
Kyllä sitä rahaa jostain tulee. Niillähän on yritys joka tekee paljon muutakin kun hunks ja dazzling ladies hommaa
eli rahat on järjestetty niin , että firma hoitaa maksut, jos henkilökohtaisella puolella on asiat solmussa.
luulin, että saivat Emmaljungat ilmaiseksi/alennuksella. Sitä merkkiähä kuvattiin joka kulmasta, ja saivat näin hyvää mainosta.
kun ostavat sopuhintaisia tavaroita. Vauva ajan roina kun on niin lyhyen aikaa käytössä, lapset kasvavat vauhdilla. Kukin tyylillään.