Karsean näkönen se matkaoppaat sarjan Terhi
ja joku Miss Suomen perintöprinsessa muka :)
Kauhean kuivan ja juivan näkönen muija.
Kommentit (86)
Eikö se ole aika hoikka?
Mä en sen ulkonäöstä sano juuta enkä jaata, mutta ihme hössääjä se on. Juoksee ja kaahaa autolla koko ajan ympäriinsä.
Paremmalla organisointikyvyllä asiat pystyisi kenties vähän rauhallisemminkin tekemään.
ja hiukset ylipäänsä. Tyyli ihan hukassa.
Jotenkin aika laimea, vaisu ja kuivakka tyyppi. Sääli ohjelman kannalta, sillä en jaksa seurata hänen tekemisiään juurikaan.
Kunpa olisin itsekkin 38-vuotiaana vielä noin upea! Terhi ei näytä päivääkään yli 35-vuotiaalta.
Vetävän näköinen nainen tuo Terhi.
Kielitaito ei totisesti ole ihan ajantasalla. Toisaalta hoitaa hommansa tuossa ympäristössä, mutta ääntäminen on ihan järkyttävää.
haastattelussa, että käy jonkun kerran sairaalassa tiputuksessa saamassa nestettä, kun unohtaa syödä ja juoda, koska kiire on niin kova. Kuulemma tapa siellä Turkissa, että suuri osa sairaalassa kävijöistä on nesteytykseen menijöitä!!!
ja joku Miss Suomen perintöprinsessa muka :) Kauhean kuivan ja juivan näkönen muija.
ihannetyttö. Mainio, iloinen tyyppi, joka puhuu tyypillisellä turkki-kreikka-aksentilla englantia ja on kropaltaan todella hyvässä kuosissa!
huh huh noita teidän juttuja.. :D Ootte niin naurettavia. Se on hieno, kaunis nainen! Kattokaa itteenne peilistä ja omaa pukeutumista. Hyväksykää itteenne sellaisina ku ootte niin ei tartte noin alas vajota.
Ohjelman formaatti on kyllä ihan suomalainen ja se on myyty useaan maahan. Niin että suomalaisformaattia ne siellä Ruotsissakin käyttää.
Terhi on upea nainen, suurin osa rupsahtaa ja plösähtää jo kolmikymppisenä. Hienoa että jotkut jaksaa pitää ittestään huolta:)
Kielitaito on kaikilla melkoisen heikko alaan nähden ja keskinäinen kommunikointi on aina jotenkin epämiellyttävää kuultavaa.
Ja sori vaan, mutta minustakin Terhi on liian laiha, kuivan näköinen.
Terhillä on ihan hyvä kroppa, sen huolisin itsellenikin, mutta kohdepäälliköksi puhuu TOOODELLA huonoa englantia. Varsinkin jos on jo 10 vuotta tota työtä tehnyt.
Ja hiukset. En käsitä sitä hamppuista wet lookkia, hyih.
nojoo, ei noilla läskeillä hyvin mee
Juuri perinteinen blondi, kuivahtaa ja rypistyy auringossa helposti.
Minä vuonna oli missikisoissa? 70- vai 80-luvulla?
mut ihan hemmetin ryppyinen naama sillä näytti lehtikuvissa olevan.
Lisäksi tosi huonokuntoiset hiukset, mutta varmasti muuten mukava ja pätevä ihminen.
Hän on tehokas päällikkö ja hauska ja kun hän hymyilee, koko huone valaistuu!
iho on kuiva kuin hapakorppu ja tukka samanlainen...
en ole koskaan oleillut auringossa ja hoidan ihoani. Väitän näyttäväni 10v nuoremmalta kuin tätä Terhi. Aurinko ei tee hyvää kenellekään ei edes sille tummaihoiselle.
Kyllä se vois vähän laihduttaa.