Mitä mieltä olisit, jos moraaliton sinkkukaverisi olisi miehesi kanssa tekemisissä?
Jos sinulla on sinkkukaveri, joka jakaa hyvin leväperäisesti miehille, niin uskaltasitko jättää oman miehesi kaksin sen naisen kanssa?
Kommentit (10)
Tottakai "jättäisin". Vain mieheni on minulle tilivelvollinen.
Tiedän nimittäin varmaksi, että heistä ei kumpikaan ole kiinnostunut toisesta.
Muutenhan siita miehesta saisi muutenkin olla koko ajan huolissaan, ei vain taman sinkkukaverin takia...
Mun mies on niin umpisokea ettei tajua edes jos joku yrittää sitä vokotella.
Enkä ole jättänytkään. Se vamppaisi mun miehen ihan huvikseen.
ihmisiin, joiden kanssa kaveeraan.
Kuten kerran sainkin, kun lähdin lapsen kanssa ekaa kertaa viikonloppumatkalle. Mieheni paras ystävä hänen tyttöystävänsä ja tyttöystävän paras kaveri (juuri tuollainen kevytkenkäinen jolla ollut suhteita naimisissa oleviin meihiin) oli tullut meille jatkoille ja yöksi.
Aamulla kun soitin miehelleni ei asiasta maininnut mitään vaan tämä mun miehen kaverin tyttöystävä mulle asiasta kertoi.
En tänä päivänäkään tiedä mitä on tapahtunut vai onko mitään!
on naamaltaan kuin petolinnun perse ja mieheni ei häneen koskisi pitkällä tikullakaan, on itse sanonut minulle kun kaverini yritti häntä vokotella.
Onko se niin varmaa että se kaveri olisi kiinnostunut miehestä, vaikka olisi kuinka leväperäinen?
Ha! Sinä olet tuo sinkku! Etkö olekin?!