Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Aika todella arvokas tieto tuli korvanappiini

Vierailija
17.09.2021 |

Olen ollut jo todella turhautunut, kun olen tehnyt tehtäviä, palauttanut opettajille sähköisesti, silti jatkuvasti mukamas jotain puuttuu ja puuttuu ja puuttuu ja puuttuu. Sitten minun piti lähettää uudestaan jo kertaalleen lähettämäni tehtävä, kun sitä ei ole vaivauduttu tsekkaamaan saapuneeksi.

Todella ärsyttävää, että täytyy ensin käyttää aikaa ja energiaa tehtäviin, sitten lähettää ne, ja sen jälkeen käyttää aikaa ja energiaa lukuisiin varmisteluihin, että onko nyt katsottu saapuneeksi vai eikö ole. 😑

Sitten kaikilla on sellainen kuva minusta, etten tee yhtään mitään, vaikka teen aivan v....sti hommia koko ajan. Sitten vasta aikojen päästä SELVIÄÄ ihan yhtäkkiä, että ai, olethan sinä jotain näköjään tehnytkin, no hyvä hyvä.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
17.09.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Up

Vierailija
2/3 |
17.09.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ylös

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
17.09.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

No mitä keskustelua toivot tämän herättävän kun upittelet?

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi seitsemän yksi