Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Emmaljunga Scooter

Vierailija
28.05.2009 |

Osaako joku sanoa miks näihin rattaisiin ei voi laittaa duolift-kantokassia? Valmistajan sivuilta bongasin tuollaisen tiedon. Kiitos jos joku osaa kertoa :)

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
28.05.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

ei saa Scooterissa kokonaan makuuasentoon, luulisin että siitä syystä.

Vierailija
2/4 |
28.05.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onko joku teistä kuitenkin laittanu kielloista huolimatta kopan niihin eli saako mahtumaan vai onko käytännössä mahdotonta, kun se selkänoja ei mee makuuasentoon? Eikö kopan pohja anna yhtään periks?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
28.05.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ja vauva voi hyvin :)

Vierailija
4/4 |
28.05.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

ceroxeissa niin ettei selkänoja ollut ihan makuuasennossa. Ja duoliftissä oli siis se pohjalevy paikoillaan. eli vastaavasti kuin scootereissa. Eli mielestäni se ei ole ongelma.



Scoottereissa se etukaari on matalampi ja kapeampi kuin yhdistelmissä, mutta eihän se sitä sieltä alhaalta ole. Joten luulisin senkin puolesta duoliftin scoottereihin mahtuvan.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän seitsemän kahdeksan