Ystäväni mies kysyi MINULTA, että miten saisi
vaimonsa laihtumaan, kun minulta on raskauskilot niin hyvin karisseet. Yritin aluksi kuitata kommentin vitsiksi, mutta sitten jankutti vaan samaa. En käynyt antamaan vinkkejä.
Ystäväni synnytti n. kk sitten eikä ole mitenkään erityisen lihava. Itselläni nuorimmainen 1,5v ja aika lailla samalta näytin kuukausi synnytyksen jälkeen.
Kommentit (4)
Minun ystäväni mies kysyi minulta, miten hänen vaimonsa saa yhtä isot rinnat kuin minulla :D
Tuon laihdutusjutun nyt ymmärtää(ap) jos tämän vaimon synnytyksestä olisi kauemmin aikaa, nyt on turha kysellä vinkkejä, koska vasta 1 kk synnytyksestä.
Sen sijaan rintavinkit turhia, koska on geenilahja :)
Olen 167/51 ja E75
Ystäväni synnytti n. kk sitten eikä ole mitenkään erityisen lihava. Itselläni nuorimmainen 1,5v ja aika lailla samalta näytin kuukausi synnytyksen jälkeen.
kun pelkästään imetys laihdutti kilot pois. En osannut siinä hämmennyksissäni sanoa muuta.
ap
Olisit sanonut että hyvältähän se X näyttää ja näkyy suurin osa kiloista jo lähteneen. Ja että HARVA nainen on kk synnytyksestä yhtä hyvässä kunnossa.