Suuri lapsiperhe on isänmaallinen teko.
Vai haluatteko että Suomi islamilaistuu muutamassa vuosikymmenessä?
Kommentit (8)
Todellakin isänmaallista pukata niitä luusereita tänne lisää!
tuhoutuu... Jos on pakko hankkia iso perhe, adoptoikaa (tosin nykyään aika vaikeaa) tai alkakaa sijaisvanhemmiksi (onnistuu lähes jokaiselta).
Kohta saammekin neljännen lapsen, lisääkin saa tulla.
t. suomalais-afrikkalainen muslimiperhe
Taidanpa lähteä tästä isänmaa mielessä siittopuuhiin.
Vai haluatteko että maailma tuhoutuu muutamassa vuosikymmenessä?
että ihmetyttää suuresti, miksei edes se perheen neljäs tai viides lapsi voisi olla adoptoitu... Väkeä maailmassa riittää, aika hassua tuijottaa vaan omaa maata.
laaduntae. Sen huomaa vaikka Kontulan ostarilla. Niin ja eikös sen Suomen islamilaisen puolueenkin perustajat ja innokkaimmat sharian kannattajat ole geeneiltään ihan suomamalaisia islamiin palanneita. Eli siis ne suurperheen supisuomalaiset voi siis kääntyä vaikka mihin uskontoon, jos se uskonto nyt tässä oli pointtina.
Pienet perheet on ainoa toivo mikä tällä maapallolla on.
kuka kaipaa esim. sellaisia suomalaisia, jotka ovat jo kolmannessa polvessa pelkkiä nettosaajia läpi elämänsä.