Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
Kondylooma, voinko harrastaa irtosuhteita?
27.09.2020 |
Yli vuosi sinkkuna. Kondylooma jossa todettu syyliä. Syylät poistettu. Lääkäri sanoi että jokunen syylä voi vielä olla mutta ovat todella pieniä ja poistuvat itsestään. Miten saan ikinä seksiä? En voi jättää kertomatta toiselle osapuolelle. Miten voi opetella seksittömään elämään? En ymmärrä.
Kommentit (4)
Kahdella naisella (joista tiedän) kaveripiirissäni on kondylooma josta kertovat avoimesti miehille eikä yksikään ole kieltäytynyt panemasta, molemmilla on hormonaalinen ehkäisy joten useimmat miehet haluavat paljaalla. Miehet ovat idioootteja. Jos taas itse olet mies niin lykkyä tykö, itse en ainakaan koskis.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Älä harrasta. Kondylooma tarttuu kondomista huolimatta.
Alue: Aihe vapaa
Älä harrasta, noin ne taudit leviää. Ja odota vähintään 2v viimeisen syylän katoamisesta ennenkuin edes harkitset sekaantumista toiseen ihmiseen.