Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Liikunnan harrastajat

Vierailija
13.09.2020 |

En jaksaisi enää ravat jumpissa ja kuntosalilla. Ei se kroppa tästä muutu miksikään, kainuulainen paksujalka lättöperse. Kaverini käy Silloin Tällöin kävelyllä ja on hoikkavyötäröinen ja nötti. Hän on myös rennompi ja onnellisempi kuin minä koska ei tarvi vaan miettiä että vit tu tänäänkin jäi menemättä salille. Pitäiskö vaan lopettaa koko virsi. Ei tää oo elämää, aina mennä simme liikuntakeskukseen olemaan oikeasti onneton.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
12.12.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mietin mistä ammentaa akuuttia apua näinä ankarina koronakriisin aikoina? Karanteeneihin ja koteihinsa kahlituille lapsille, nuorille ja ennen kaikkea meille aikuisille?

Olisiko oheisella digitarinallani ja kokonaisvaltaisella kunto-, venyttely- ja voimaharjoittelua yhdistävällä kotitreeniohjelmallani tarjota motivointi- ja vinkkiapua?

Sinulle?

Jatkaaksesi liikkumistasi kehosi liikkuvuuden sekä hyvinvointisi ja mielesi ylläpitämiseksi ja vahvistamiseksi?

Tuota covid-19 pirulaista ja uhkaa vastaan?

Helposti omaehtoiseen, omapainovoimaiseen ja viisaaseen hybridiesitykseeni tutustuttuasi?

> https;//youtu.be/MzjFN7Gpin0

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi yhdeksän neljä