dildolla peppuuni
Minusta on ihanaa kun vaimoni komenta minut sohvalle pyllistämään. Tunnen kylmät sormet pakaroitteni välissä levittämässä liukkaria... ja hitaasti saan ne syvälle pepuuni. Aikansa lämmiteltyään vaimoni panee peppuani sauvalla.... tämä toimenpide saa vaimoni valuvan märäksi...ja "joudun " nuolemaan valuvaa pillumehua niin kauan, että hän saa ensimmäisen orgasminsa. Onko tämä tavanomaista, että naista kiihoittaa todella paljon nussia miehensä peppua?
Kommentit (8)
Vaimo on tätä kerran ehdottanut, mutta en kehdannut suostua. Nyt harmittaa.
Kun olisikin saanut joskus tehdä noin. Muusta enää haaveilekaan, kun miespepun "kurittamisesta".
En tiedä onko ihan tavanomaista, mutta ainakin minä ymmärrän vaimoasi.
Miespersikat <3
Kun olisikin saanut joskus tehdä noin. Muusta enää haaveilekaan, kun miespepun "kurittamisesta".
En tiedä onko ihan tavanomaista, mutta ainakin minä ymmärrän vaimoasi.
Miespersikat <3
Mistäpäin ja minkä ikäinen ihaNainen olet?
Minulla tuntuu käyneen hyvä tuuri että olen saanut noin ihanan pervon Naisen vaimokseni
Ei ollenkaan harvinaista. Vaimolla sama intohimo. Alkoi jo suhteen alussa saunoessa ja suihkussa puolivahingossa käsi eksymään peppuvakoon ja välillä sormikin sisään. Ei mennyt kauaa kun halusi jo dildolla kokeilla. Nykyään puuhaillaan sträppärileikkejä kiinni sidottuna. En ole koskaan vastustellut, ja peppuseksiä harrastetaan myös toiseen suuntaan.
Itsekin päädyin usein peppuseksissä usein saamapuolelle. Saattoi joskus mennä molemmat viikonlopun illat siten, että minä jouduinkin puketumaan pitsipöksyihin, sukkahousuihin, mustaan lyhteen hameeseen ja kauluspaitaan. Tällaisessa toimiston tytön/tarjoilijan asussa sitten palvelin vaimoa illan ja useimmiten lopuksi sauva venytteli pyllyäni... Välillä vaimo hoiti hommat tai käytti straponia, välillä taas jouduin sauvomaan itseäni vaimon myhäillessä vieressä. Kuitenkin lopussa roiskin spermat helmoilleni ja paidalle. Vaimoa tyydytin yleensä nuolemalla kaikkialta ja joskus tulemalla sisään, riippuen hänen haluistaan.
Nope, itseäni ällöttää kaikki persehommat. Perse on mun silmissä ainoastaan pskomista varten.
Minusta on ihanaa kuunnelle ja katsella inisevää ja uikuttavaa miestäni, kun panen hänen peppuaan sauvalla. Ne äänet saavat minut todella märäksi ja kiimaiseksi. Ja kaiken tämän lisäksi, käsitelyni jälkeen hän tekee kiltisti ihan mitä vain pyydänkin :)