Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Omistavatko bikininaiset maailman?

Vierailija
13.06.2020 |

Tulin just rannalta. Auringonottajanaiset oli valloittaneet parhaan paikan tietty, ja kuin kirjoittamattomasta säännöstä kukaan ei saanut mennä lähelle ettei vaan tytöt ahdistuis jos vaikka joku tavispertti näkee perseet joita naiset siellä miehilleen esitteli (miehet tietty sellaisia kovaäänisiä rentokesämiehiä jotka mölisivät aivottomia juttujaan)

Sama meininki oli kansallispuistossa viikko sitten. Nuoret naiset menee uimaan, muiden täytyy pysyä kaukana. Heti paheksuvaa katsetta jos joku edes käveli ohi.

Eikö silloin kuulu pysytellä kotona tai pukeutua peittävämmin jos ei halua että joku saattaa nähdä?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
13.06.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kesäisin nuoret ja hyväkroppaiset naiset omistavat maailman. He tietävät että kaikki haluavat heitä, ja haluavat rajata kellä on oikeus katsoakaan mittaamattoman arvokkaita peppuja ja tissejä.

Vierailija
2/3 |
13.06.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen huomannut saman.

Nykyisin naiset tietävät seksuaalisen arvonsa, se on sitä voimaantumista. Nuori nainen tietää että työpaikalla se pomo saattaa olla kuningas, mutta uimarannalla hierarkiassa ylimpänä on 17-25v hyväkroppainen nainen.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
13.06.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Nörtit omistavat maailman.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan neljä yksi