Leena Harkimo: 181 cm pituus ja a-kuppi ovat molemmat ominaisuuksia, joilla ei paljoa miehiä houkutella!
Kommentit (41)
Kyllä mä silti uskon, että se persjalkaisen ja läskin kanssasisaren miesten huomiossa voittaa... Vaikka ois sitten E-kuppi kyseessä.
Tottahan Leena puhuu. Ylipitkä pituus ja tissittömyys naisella eivät kiinnosta miehiä.
165/52 ja D75
Tosin itseäni lyhempää miestä en halua ja huonoitsetuntoista en huoli, joten ihan hyvä, jos tarjokkaat rajoittuu pitkiin ja itsevarmoihin.
Ylitarjontaa pikemminkin. Johtuisko tämä sit siitä (mun pelastus kenties?), että olen suht lyhyt ja hoikkanen, nätti kasvoiltani?
kun molemmat ominaisuudet ei täyty
Vierailija:
yleisönosaston kirjoitukset. Siellä joku a-kuppinen valitti rintojensa kokoa ja MIEHET vastailivat päivätolkulla sille että PIENET RINNAT OVAT KAUNIIMMAT KUIN SUURET!Mutta toki, eihän tämä olekaan tieteellinen empiirinen tutkimus miesten mieltymyksista, mutta ehkä vähän osviittaa antaa.... :)
Siis jos miehet kehuneet pienirintaisia, niin ei voi olla totta, tottahan KAIKKI miehet ihannoi isoja rintoja, ei millään muulla ole niinkuin merkitystäkään kuin niillä isoilla rinnoilla. Täytyy siis olla pienirintaisten naisten epätoivoisia kirjoituksia noi...
äänestämä koska mä en ole äänestänyt.
Leenahan on upea ja ylväs nainen, joka osaa kantaa vartalonsa. Ja tiedän moniakin miehiä, jotka pitävät nimenomaan pitkästä ja sorjasta.
nälkiintyneestä, ylipitkästä ja pikkutissisestä kropasta. Suurin osa pitää naisellisesta, kurvikkaasta. Jos puhutaan siis miesten mieltymyksistä. Mutta mallit valitseekin ja pukee homot. Ehkä siinä syy. Summa summarum, minusta Leena on kyllä ihan kaunis.
merikukkako se siellä yrittää mollata...?
Ne eivät ehkä ole valtteja siinä mielessä, että ne herättävät vähemmän positiivista huomiota.
Leenalla on vaan muita ominaisuuksia, joiden ansiosta sitten onkin upea.
että se kannattaa nostaa esille vielä vuorokauden päästäkin.
Ei mulla koskaan ole ollut mitään kummaa vientiä, mutta tosi ihanan ja komean miehen itselleni olen silti löytänyt. Ilmeisesti miehelleni luonne yms. ominaisuudet ovat tärkeämpiä kuin (olemattomat) rintani.
Vierailija:
Mä olen melko tissitön, hädin tuskin b-kuppi
Minä näytän oikeasti tissittömältä, ja on sentään AA-kuppi.
Ja viennin puutteesta en kyllä syyttäisi pieniä tissejä ja 180 cm:n pituutta, vaan luonnetta. En vaan hyväksy mitä tahansa eli aina hymyile miehille lammasmaisesti.
Jos on pienet rinnat, haukutaan siitä. Jos silikonit, siitäkin haukutaan.
" Tarjokkaita ei todellakaan ollut ollut ovenpielet pullollaan. Minä en ole mikään maailman helpoiten lähestyttävä, ihan luonteenikaan takia. Kuppikoko A ja 181 senttiä pituuttakaan eivät ole koskaan olleet daamissa kaikkein tavoiteltavimpia ominaisuuksia."