Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tässä syy, miksi Meghan voi p*rseillä hovissa sen, minkä tahtoo:

Vierailija
12.01.2020 |

”Brittiläinen kuninkaallisasiantuntija Peter Hunt arvioi IS:lle lauantaina, että vaikka prinssi William, prinssi Charles ja kuningatar itse olivat herttuaparin äkkinäisestä toiminnasta henkilökohtaisesti loukkaantuneita, ymmärtävät he, että kuninkaallisen perheen on nyt toimittava tilannetta tyynnyttävästi.

– Ihmisten välit ovat olleet varmasti pahasti tulehtuneet, mutta kuninkaallisina he ovat ymmärtäneet siirtää omat henkilökohtaiset tunteensa syrjään, jotta tilanne saataisiin hallintaan.”
Mieluummin toivoisi, että jollain menisi täysin tunteisiin ja palaisi hermot ja heittäisi nämä kaksi pellolle estäen kaikki heidät mietityt ja naurettavat tienestinsä.
Sirkusapinoiksiko nämä kaksi meinaavat ryhtyä? Hieman eri asia pyytää USA:n entisiä presidenttejä puhumaan jonnekin, heillä on sentään jotain sanottavaa, kuin näitä kahta lahjatonta pelleä.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
12.01.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Harry tulee maitojunalla takaisin.

Se on eri juttu palaako luottamus.

Miten kersan käy, jää nähtäväksi.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan kolme kahdeksan