Miksi te sitten laihdutatte jos kaikki miehet haluaa pullukoita naisia
ja lihavat on kauniimpia ja niillä on isommat rinnat.
Olen nyt muutaman päivän lukenut näitä lihavien tekemiä aloitteita, missä hoikkia naisia haukutaan.
Lisää vain safkaa naamaan, eikä mitään painonvartioita.
Vai kärsittekö ylipainosta sittenkin salaa ja olette kateellisia ja siksi täällä panettelette?
Kommentit (13)
Eikö voi laihduttaa itseään varten? Onko kaiken kriteeri se, mistä miehet pitävät? Turha tavoitella tasa-arvoa missään asiassa niin kauan kuin puheista kuultaa tuo ajattelutapa, että naisten tehtävä on miellyttää miestä.
että miehet himoitsee heidän isoja tissejään ja lihojaan ja kukaan mies ei halua hoikkaa pienirintaista naista.
Enkä laihdutakaan, tykkään isoista kiinteistä rinnoistani.
enkä todellakaan ole mikään hyllyvä. 180cm ja 90 kg.
Yksi ketju on tuolla ja se on tehty vitsinä ja kaikki nämä nyt ylhäällä olevat ketjut ovat hoikkien aloituksia joissa on tarkoitus mollata lihavia, joten mistä ihmeestä tuollaista keksit???
Ja pistäppä yksikin viesti missä hoikkaa naista haukuttaisiin? Joku on vitsinä haukkunut liian laihoja tai lautoja naisia... Mutta en kyllä näe yhtään viestiä missä tosissaan joku haukkuisi normaalipainoisia naisia.
Miksi sinä teet näitä aloituksia? Miksi hoikat naiset haukkuu lihavia jos ovat itseensä tyytyväisiä? Ihan samanlailla me läskit voidaan tätä kysyä. Jos me vastataan teidän kysymyksiin niin heti sanotaan että meillä on huono itseluottamus kun pitää puolustautua. minä ainakin ihmettelen ja vastaan siksi ja kai sit vastata voi kerta kysytään. ;)
ja minä muuten laihdutan ihan terveyden takia. En ulkonäön tai sen takia että miehet tykkäis.
Vierailija:
ja lihavat on kauniimpia ja niillä on isommat rinnat.
Olen nyt muutaman päivän lukenut näitä lihavien tekemiä aloitteita, missä hoikkia naisia haukutaan.Lisää vain safkaa naamaan, eikä mitään painonvartioita.
Vai kärsittekö ylipainosta sittenkin salaa ja olette kateellisia ja siksi täällä panettelette?
Ap-parka on ottanut itseensä muutaman ylipainoisen heiton ...
Tajuat kai ap, että JOILLAKIN läskeillä on oikeasti asiat hyvin, mutta niin on myös JOILLAKIN hoikilla JA päinvastoin.
Vierailija:
ja lihavat on kauniimpia ja niillä on isommat rinnat.
Olen nyt muutaman päivän lukenut näitä lihavien tekemiä aloitteita, missä hoikkia naisia haukutaan.Lisää vain safkaa naamaan, eikä mitään painonvartioita.
Vai kärsittekö ylipainosta sittenkin salaa ja olette kateellisia ja siksi täällä panettelette?
Raskaana ollessa kannoin 80kg painon ja valtavat tissit ja mahan ylpeydellä. Pidän itsestäni myös nyt, pienine tisseineni(lue rukkaset) ja vararenkaani kera<3
Joka aamu peilistä katsoo itseensä tyytyväinen ihminen <3
Minä pari pv sitten oikein loukkaannuin kun sain kuulla että en ole edes viehättävä, koska olen hoikka.
Ainahan sanotaan että meidän miehet ei meistä oikeasti pidä, haluavat vain isoja lolloja. Ja jos sanoo että minun mieheni tykkää pienistä rinnoista, het haukutaan että mies valehtelee! Älkää läskit laihduttako aina vaan jos asia näin on ;)
Ainahan läskeistä sanotaan ettei meidän miehet oikeasti meistä pidä jne. jne. Meidän miehet on reppanoita tai rumia. Mistäs tälläinen oletus sitten? Miksi te väitätte näin jos teille ei saa mitään sanoa?
Kaikki sanoo ettei läski voi olla viehättävä, minä sanon ettei hoikkakaan nainen ole minusta välttämättä kauhean viehättävä. Miksen minä saa sanoa mielipidettä jos te saatte sanoa?
Terkuin läski joka laihduttaa terveyden takia!!!
Olen mieheni mielestä erittäin seksikäs ja olen vartalooni täysin tyytyväinen, mutta valitettavasti työterveydenhoitaja ei ole samaa mieltä katsoessaan verenpainemittarini lukemia.
näin sanon minä. ja rauhoitutaan taas. ihmiset ei välttämättä voi ulkonäöllensä mitään. oli lihava/ laiha, isot tissit tai pienet. kaikkea ei voi itse korjata. esim. pieni rintainen ei voi saada isoja tissejä ilman leikkausta. välttämättä lihottaminen ei auta. jotku ovat luonnostaan lihavia jotku laihoja. geeneistä kai sekin riippuu.
Isot mutta kiinteät ne täytyy olla!