Mikä on super hyvä ihonhoitosarja sekaiholle
Monia oon testannut ja tällä hetkellä käytössä apteekista ostettu ACO (CLEAN/TREAT JA CARE) sarjaa ja tuntuu, että ei tehoa.
Antakaa vinkkejä mitä voisin kokeilla seuraavaksi.
Kommentit (9)
tv shopista, niin typerälle kuin kuulosttakin..
Myös kasvovesi tosi hyvää, sitäkin neljälle eri ihotyypille.
Osta esim. n. 9 ¿ maksava matkarasia sekaiholle, jotta voit ensin kokeilla. Siirryin itse tän matkarasian käytön jälkeen käyttämään Hausckaa. Iho ihan hehkui ja muutkin huomasi eron kun aloin käyttämään.
Kiitokset vihjeistä...otan hieman selvää ko. merkeistä ja testaan sit jotakin niistä ehkä seuraavaksi
Kiitokset vihjeistä...otan hieman selvää ko. merkeistä ja testaan sit jotakin niistä ehkä seuraavaksi
Moikka,
Mä olen paininut ongelmaihoni kanssa koko ikäni ja ette usko miten suurta helpotusta tunsin, kun tuttuni kautta vahingossa törmäsin Ziajan ihonhoitosarjaan :) Siellä kurkkusarja rasvaselle/seka ja akneiholle on aivan taivaallinen.. Itse haen omani www.hurlyburlynails.fi, kun on tuossa lähellä.. mutta he toimittavat myös :) Lämmöllä suosittelen kokeilemaan !!
Vihreätä käytin aikani, mutta oli minulle liian kuivattava.
Superhyvästä nyt sitten tiedä, ei kai niistä mikään ihmeisiin pysty. Ei kuitenkaan tule esim. mustapäitä lainkaan. Hormooninäpyille ei tietenkään mitään voi.