Nyt auttakaa mua selvittämään kuka on kyseessä
Mulla on hyvä kasvomuisti ja voi että kun ärsyttää kun ei muista missä on tän henkilön nähnyt. Telkkarissa, se on varma.
Vaaleahiuksinen 40-50v nainen, Maarit ehkä nimeltään. Jossain asiaohjelmassa asiantuntijana tms on mielikuvani. Ehkä joku antiikkiohjelma, laihdutusohjelma tms. Toki voi olla jostain muustakin tuttu. Tuleeko mitään mieleen?
Näen tän ihmisen päivittäin, joten joka päivä mä mietin tätä, että mistä hän on niin tuttu.
Ei ole sellainen tuttu, että voisin häneltä kysyä ootko ollut telkkarissa. Ihan kauheeta kun ei vaan saa päähänsä.
Voi toki olla myös niin paljon jonkun näköinen, että sekoitan, mutta ois kiva tietää edes keneen sekoitan niin ei tarvitsis tätä enää miettiä
Kommentit (6)
Unohtakaa nimi, selvitin hänen nimensä ja ei ole kukaan julkisuudesta tuttu. Mutta nyt haluan selvittää keneltä näyttää.
Joku antiikki asiantuntija tai noissa laihdutusohjelmissa asiantuntijana tms
Maarit Tastula?