Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

voi ketara että ärsyttää jonottaa kelaan!!

Vierailija
05.10.2007 |

oon istunu koko aamupäivän puhelimessa, " palvelussa on juuri nyt ruuhkaa, olkaa hyvä ja odottakaa.." Eka jonotin 45min, sitte puoli tuntia ja nyt on menny taas reilu vartti eikä kukaan vastaa!!!! ARGH! Joo, en pääse käymään kun ei ole autoa ja lapsi on sairaana.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
05.10.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Että olivat laittaneet jonkin ärsyttävän jonotussysteemin ja puhelu menee ties minne:(((.



Aikaisemmin täällä oli niin hyvin asiat, että sai vain soittaa suoraan Kelan paikalliseen toimistoon ja HETI joku vastasi. En ymmärrä kun kaikesta on aina tehtävä niin keskittynyttä ja ihmisiä on tosi vaikea saada kiinni mistään.

Vierailija
2/2 |
05.10.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minä hoidan lähes kaikki kela-asiat (joita tosin ei paljoa ole) netin kautta. Kirjaudutaan pankkitunnuksilla ja siellä voi esittää esim. kysymyksiä jne. Vastaus tulee aika pikaisesti. Samoin sieltä näkee kaikki päätökset omalta osaltaan jne.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi neljä yhdeksän