Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

onkos täällä muita facebookin naistenhuone-ryhmästä?

Vierailija
10.06.2017 |

Onpa siellä tyhmää porukkaa. Nyt kysellään voiko ilman henkkareita matkustaa...
Siis kuinka tyhmä voi olla? Että maasta maahan voi vain mennä? Eipä taida systeemi ihan niin toimia :D

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
10.06.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen. Siellä on huomattavan paljon alaikäisiä, jos et ole huomannut. Siksi kyselyt ja jutut on joskus outoja tämmösen 30v tädin silmään.

Mutta etkö saanut asiaasi sanottua siellä suoraan vai miksi kirjoitat tänne?

Vierailija
2/2 |
10.06.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Joo alaikäsiä täynnä, haukkumassa lähinnä toistensa kulmakarvoja koska sananvapaus :DD ja SOS on erittäin kova sana.

Sit siellä on niitä rajat kiinni rasisteja mollaamassa kaikkia laastareita tummempia. Kukaan ei tunnu ymmärtävän mitä ma_mu tarkoittaa, mutta silti sitä viljellään siellä :D

Ja sit alan kyl olla jo lopen kyllästyny sen yhen mulatti tytön liveihin ja sen puhevamman suurenteluun... Mitä vielä :D

Toki kaikki miehet on sikoja ja pettäjiä. Parisuhde koukerot jaetaan sinne surutta, myös kaikki seksielämään liittyvä.

Ylläpitäjänä oli se iltalehdestä tuttu suomen ainoa koulukiusattu tyttö.

Ja läskit on automaattisesti rumia!!11

Mutta läskit saa jakaa bikinikuvia rohkeina vetoina. Jos normaalipainoinen esittelisi uudet biksunsa olisi hän halpa horo.

:) tässä melko tiiviisti, käykää kurkkaa, ohan tuo suht viihdyttävää!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän yhdeksän kaksi