Mikä on nolointa, mitä olet tehnyt humalassa?
Kertokaa, tarvitsen vertaistukea. :(
Tanssin eilen "seksikkäästi", kaatuilin ja taisin esitellä rintaliivejäkin yhdessä vaiheessa lähes tuntemattomalle naiselle. Ja tottakai puhelin epämukavan yksityiskohtaisesti henkilökohtaisista asioistani.
Äh, haluan ryömiä johonkin pimeään reikään ja kuolla.
Kommentit (6)
Kiipesin puistossa koivun oksalle ja kusin sieltä alas. Puisto luonnollisesti täynnä ihmisiä, oon varmaan ollut aika mielenkiintoinen näky siellä oksalla ahteri paljaana... Oi,kultaiset nuoruusmuistot 😂
Minusta otettiin hölmön näköisiä kuvia, joissa hymyilin ja silmäni olivat puoliummessa, niinkuin humalaisilla monesti on.
On niin noloa etten kehtaa kertoa edes täällä nimettömänä. Vaikka nyt jo nauratraa, mutta silloin ei 🙈
Kusin kunnolla housuuni.
Ja sitten liikuin niillä täysin kusessa olevilla housuilla, matkustin mm. junassa ja loppumatkan taksilla...t. nainen
Mitään hirvittävän noloa en ole vielä tehnyt, mutta tullut mm. laitettua viestejä väärälle henkilölle ja soitettua vahingossa puheluita.
Kerran myös baarista lähtiessä kaaduin maahan enkä meinannut päästä ylös kun nauratti niin paljon se, että poliisit kyttäs koko touhua autostaan parin metrin päästä.
ajanut kännissä 3,65 prommillessa 70 m päähän kaupaan hakemaan "korjausta" ja jäin kiiinni ja putkaan ja korttipois 3 kk ehdollista 3 kk
ja sammunut 2 kertaa hankeen, putkassa herännyt