Miehen mielenterveys alkaa mennä jos ei saa naista
Varsinkin siinä 30-35 v kun kaikki ovat jo seurustelleet tai vaimo löytyy kyllä se alkaa vaikuttaa miehen mielenterveyteen. Mitä sinun mielestä pitäisi tehdä tälle asialle?
Kommentit (8)
Ei nainen ole mikään perusoikeus. Peilikuvassa ja käytöksessa on vika jos naiset eivät kiinnostu, niin se vaan on. Ei maailma ole sulle naista velkaa, itse sun pitää olla vetovoimainen. Vinkki: reppanuus, huono naista alentava huumori tai säälin kerjääminen eivät vaan toimi.
Palstamamma trollaamassa ja ylläpitämässä paskavammaisia miesvihapalstan myyttejä.
Itsekritiikki ei ole miesten vahvin puoli, ja mikä on syy-seuraussuhde. Mielenterveys on jo mennyt siinä vaiheessa kun mies ei saa naista, vaikka haluaa. Turha syyttää muita.
Niin, naiset nyt vaan sattuvat johtamaan kirkkaasti miehiä mielenterveysongelmissa, erityisen suurena ryhmänä kuk-karusellissa hyppivät akateemiset opiskelijanaiset , jotka rouskuttavat mt-nappejaan kuin näkkileipää.
Varmaan pitäisi hommata nainen sitten?
Minusta taas miehet ei halua naista "rajoittamaan elämää".
Ja naisen alkaa mennä heti, kun alkaa miesten kanssa olemaan.