Meinaan pettää miestäni lomamatkalla
Miksi halua pettää? Miksi minulla on olo, että meinaan pettää koska miestäni lomamatkallani? Oikein suunnittelen tätä pettämistä, enkä edes kadu. Olen lähdössä ulkomaille parin viikon päästä, ihanaa lämpimään. Paljon komeita tummia miehiä, halpoja drinkkejä, kuuma keli ja itse vaaleaverikkönä siellä. Kuten aina ulkomailla, saan paljon huomiota ja miehet ovat todella kiinnostuneita. Tätä haluan tältä tulevaltakin lomalta. Pitkiä kiinnostuneita katseita, paljon flirttiailua, perhosia mahassa, ihailuja ja kehuja vaaleasta ulkonäöstäni, määrätietoisia suudelmia yömyöhään rannalla sekä intohimoista seksiä auringonlaskussa. Tai vaikkapa jo auringon noustessa. Todella haluan tätä, ja aion toteuttaa sen.
Onko ihan ok kun ajattelen tällaista ja olen parisuhteessa?
Kommentit (26)
Turha täältä sitä on kysyä, kysy sen sijaan itseltäsi onko sinulle ok jos miehelläsi on samanlaisia ajatuksia ja suunnitelmia?
Se vastaus sitten pätee sinuunkin.
Ajatteleminen ja fantasiointi, kun et niistä ajatuksistasi avaudu, ei loukkaa ketään. Pettämistä en hyväksy.
Älä petä. Se on todella väärin miestäsi kohtaan.
Ja sitten tuliaisina kutinaa ja kirvelyä ja isompi maitokahvin värinen tuliainen 9kk myöhemmin. Tyypillinen suomimamman etelänreissu.
Vierailija kirjoitti:
Ja sitten tuliaisina kutinaa ja kirvelyä ja isompi maitokahvin värinen tuliainen 9kk myöhemmin. Tyypillinen suomimamman etelänreissu.
Muuten hyvä, mutta en oo mamma vaan 23-vuotias nuori,lapseton ja menevä pimu. :D Ja en ikinä harrasta seksiä ilman kortsua, joten tautia ei ole tulossa mukaan!
Ei tuo minulta ainakaan pois ole. Anna palaa.
Vierailija kirjoitti:
Ja sitten tuliaisina kutinaa ja kirvelyä ja isompi maitokahvin värinen tuliainen 9kk myöhemmin. Tyypillinen suomimamman etelänreissu.
Tyypillinen? Entä jos äitisi ja siskosi eivät edustakaan kaikkia Suomen naisia?
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Ja sitten tuliaisina kutinaa ja kirvelyä ja isompi maitokahvin värinen tuliainen 9kk myöhemmin. Tyypillinen suomimamman etelänreissu.
Muuten hyvä, mutta en oo mamma vaan 23-vuotias nuori,lapseton ja menevä pimu. :D Ja en ikinä harrasta seksiä ilman kortsua, joten tautia ei ole tulossa mukaan!
Se tumma etelän mies ei välttämättä paljon kysele sinulta, miten haluat seksiä harrastaa.
Tuollaiselle "menevälle pimulle" on kyllä muitakin nimityksiä.
Tee ihan mitä tykkäät, mutta miksi seiitä pitää tulla tänne kertomaan.🖕
No, kaikkia nuijia sitä maa kantaa. Lortto.
Eipä ne gortongit kaikkia tauteja ja satiaisia pidättele. Tummat miehet sitäpaitsi haluaa paljaalla. Ei se kumin läpi miltään tunnu. Sen nyt sanoo järkikin. Lumppu.
Kuka sanoi että haluan nimenomaan olla tummien kanssa? Eikö ole olemassa mitään välimuotoa valkoihoisen ja mustaihoisen välillä? ;) voi pöllöt. :D
Saat myös paljon inhoa paikallisten taholta. Luulet vain, että paikalliset ihastelee sinua mielin määrin. Paljon et ole elämästä oppinut.
Tietyt taudit voi tarttua kortsullakin senkin huorrra. Kiitos kun viet taas helppoa kuvaa suominaisista sinne. Yök
Tiedän erään pariskunnan jonka nainen on.lähdössä reissuun samoihin aikoihin. On myös parikymppinen :) pitääpä vinkata tää ketju sille poikkikselle
Olet surkea tyyppi, jättäisit miehesi. Pettäjät on roskaa, kehittäkää arvomaailma jossa pystytte elämään ja seisomaan sanojenne takana.
Toivottavasti on provo.. Jos ei niin suomalaisten naisten maine ulkomailla sen kun kasvaa. Ei tarvi kuin vähän lirkutella ja sanoa "sinä olet todella kaunis" ja moni suomalainen nainen on valmis lomaromanssiin. Kyllä ne italiaanot jo tietävät ja samaten espanjalaiset tai turkkilaiset. Onneksi en itse ole koskaan tykännyt sellaisesta lähestymistavasta eivätkä muutenkaan kiinnosta etelän rantapojat. Toisaalta ymmärrän myös suomalaisia naisia. Monet haluavat romantiikkaa ja suomalaiset miehet ovat hieman vaisuja siinä suhteessa eli eivät lirkuttele samaan tapaan kauniita korulauseita kuiskutellen. On se hienoa uskoa kaikki valheet omasta ulkonäöstä, tuleepahan parempi mieli kun kerrankin kunnolla kehutaan. Toki ap voi oikeasti olla kaunis mutta tarkoitan yleisesti. Olisi reilua ap kyllä antaa miehesi päättää että haluaako olla pettäjän kanssa.
Fantasiointi on kivaa, niiden unelmien toteuttaminen ei välttämättä ihan niin kivaa.