Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Äiti harmittelee HS:ssa: Lopetin kuukauden ikäisen vauvan imetyksen, sillä mies ei voinut olla ilman seksiä

tarinatäti
25.11.2016 |

http://www.iltasanomat.fi/perhe/art-2000004881116.html

...mieheni on se joka jää rinnalleni...heh,heh, tai sitten ei

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
25.11.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tällä viikolla on ollut myös tämä keskustelu, kun jotkut vanhemmat eivät voi laittaa lapsilleen aamupalaa kotona, ja taivastellaan päiväkodin aamupuuroja. 

Pari viikkoa sitten oli mediassa juttua, miten isovanhemmat eivät hoida riittävästi lastenlapsia, jotta vanhemmat pääsisivät ryyppäämään/panemaan tms rauhassa. 

Mulla on ratkaisu: ympärivuorokautinen päiväkoti, siellä 5 ateriaa per pv, pääsy alkaen kun vauva on 2kk vanha. Sitten viikonloppuisin isovanhemmille hoitovelvollisuuslaki, jotta vanhemmat saa ryypätä ja isät saa panna tarpeeksi.

Vierailija
2/4 |
25.11.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä minäkin miehenä olen seksiä antanut vaikka on ollutkin kausia ettei huvittaisi, ja samaa odotan myös naiselta. Toiset ne vain tuijottaa omaa napaansa. Seksillä tämä parisuhde alkoikin, mikä oikeus mulla on pilata toisen seksielämä tai toisinpäin?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
25.11.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

kas kun ei ollut AIHEVAPAA....

Vierailija
4/4 |
25.11.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

emävalhetta koko tarina.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kuusi kolme