Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Miten saada nainen haluamaan tarpeeksi?

Vierailija
06.10.2016 |

Noin kerran päivässä harrastan seksiä. Nuolen, sormetan ja oikein kun menee niin lelujakin käytän. Oma riittää kyllä ettei siinä ongelmaa. Joskus harrastan pari kertaa . Ongelma on siinä ettei nainen jaksa läheskään samaa tahtia. Monesti turvaudun omaan käteen

tekisi niin mieli erästä. Hän oli myös innokas, Harmi että muut jutut ei toimineet. Voisipa yhdistellä naisten parhaat puolet yhteen. Kahdelta punapäältä haluaisin itsekkäästi jotain.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
06.10.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vaihtamalla onnistuu. Kerran päivässä on keskiverrosta yläkanttiin, tarvitset vähän suuritarpeisemman kuin nyksäsi.

Vierailija
2/3 |
07.10.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mä voin kertoa ratkaisun sun ongelmaan, se on raha. Jos sulla on tarpeeksi valuuttaa, niin kyllä pillua tulee ovista ja ikkunoista, naiset on niin rahan perään. Ole hyvä, tämä vastaus oli ilmainen.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
07.10.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ap:n teksistä ei käynyt lainkaan ilmi, mitä nainen mahtaa seksissä haluta ja tietääkö ap sitä ollenkaan. Hän kirjoittaa vaan siitä, mitä itse haluaa.

Naapurisi voi haluta, että kuuntelet tv:tä hiljaisemmalla äänellä. Tarkoittaako se, että automaattisesti sinäkin haluat kuunnella tv:tä hiljaisemmalla äänellä?