Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Todella ihana mies oli todella surkea sängyssä. Kannattaako jatkaa juttua vai ei?

Vierailija
21.09.2016 |

Olen tutustunut mieheen, joka on aivan ihastuttava, hyväkroppainen urheilullinen, sosiaalinen ja sydän hänellä on ihan puhdasta kultaa. Aloimme tapailla tässä äskettäin, ja eilen harrastimme seksiä ensimmäistä kertaa. Mies oli kuitenkin mielestäni ihan surkea! Hän käsitteli minua aivan liian hellävaraisesti ja vaikka miten yritin saada häntä koventamaan otteitaan hiukan ei hän tehnyt niin. Lisäksi hän räpelsi vähän sieltä täältä eikä oikein saanut tuotettua minulle minkäänlaista nautintoa, vaikka miten kädestä pitäen yritin näyttää hänelle miten hän saisi minut nauttimaan. Kaiken kukkuraksi hän tuli ehkä muutaman työnnön jälkeen!!
Nyt en todellakaan tiedä, kannattaisiko minun jatkaa juttua hänen kanssaan. Hän on kyllä muuten maailman hyväsydämmisin sekä ihanin ihminen, mutta seksi oli mielestäni aivan hirveää. Hänen itsensä mielestä kaikki taas meni hyvin, ja hän haluaisikin kovasti tavata minua uudelleen, mutten ole yhtään varma haluanko edes nähdä häntä enää eilisen fiasko"seksin" jälkeen.
Auttakaa, kannattaako minun jatkaa juttua hänen kanssaan vaiko ei?

Kommentit (46)

Vierailija
41/46 |
22.09.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Olen muutaman rakastajan kanssa ollut jotka ovat osanneet seksin viedä loppuun asti himokkaana ja dominoivana.

Muutoin useampi mies taas ollut vässykkä, ujo, hieman ehkä pelokas ja innostunut samaan aikaan. Eli ei tuo jälkimmäinen sytytä. Ei nainnin aikana hymyillä, pidetä kädestä kiinni ja suukoteta poskelle. EI! EI! 

Mutta ymmärrän kyllä miten erilaisia ihmisiä on. Joku toinen saattaakin nauttia tuosta jälkimmäisestä vaihtoehdosta, niin itsekin ensimmäisillä kerroilla 20 v sitten.

Sinun roolisi on ilmeisesti maata liikkumattomana selälläsi sängyllä ja odottaa miehen hoitavan hommat....

M29

Vierailija
42/46 |
16.08.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Vierailija kirjoitti:

Kaiken kukkuraksi hän tuli ehkä muutaman työnnön jälkeen!!

Sehän tarkoittaa että olit niin kiihottava tapaus ettei hän kestänyt vaan sai nopeasti orgasmin.

Olisit otettu.

T. Mies

Aina

1 - 3 min

 

Voi ..ttu

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
43/46 |
16.08.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kuka oikeasti kirjoittaa yhden seksikerran perusteella tuollaisen vuodatuksen, jossa moneen kertaan oikein korostaa kuinka surkea tämä on sängyssä ja kuinka hirveää seksi oli ihmisestä, jota pitää muuten maailman ihanimpana?

Tuokin valitus, että mies tuli liian nopeasti, ikään kuin se olisi jotenkin epätavallinen asia ensimmäisellä kerralla. Voisi kuvitella sen olleen pikemminkin helpotus, jos seksi kerran oli siihen asti niin hirveää, eikä ainakaan asia josta pitää siitäkin mehustella kuinka surkea toinen oli. Se toinen, joka on muuten niin tavattoman ihana ja jonka sydän on puhdasta kultaa.

Vierailija
44/46 |
16.08.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Se ei halua sua. Se on biii tai ihan ehta håmå.

Sä oot kämppäkaveri ja laskujen jakaja.

Vierailija
45/46 |
16.08.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

No älä ihmeessä vielä dumppaa! Itse juurikin pelkäsin että tapailemani mies ei enää halua nähdä, kun ensikertamme meni tosi huonosti. Mutta hän vain totesi, että "on meillä aikaa opetella". Nyt ollaan oltu yhdessä jo vuosia ja opittu on.

Toi just oli mulla aikaisemmin. Ei se mitään opetellut. 5 - 7 vuotta. 

1 - 3 min. Se .

Vierailija
46/46 |
16.08.2026 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onkohan 10 vuodessa asia edennyt mihin suuntaan aloittajalla? Ois kiva tietää.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kolme kahdeksan