Mika voi olla kun pimppa ihan tulessa panemisen jalkeen? Kirvelee ja polttaa ihan sairaasti ja alapaa punoittaa. Hyva etta pystyn istumaan panemisen jalkeen.
Lapsen saannista jo yli vuosi aikaa, imetän enää vain nukuttaakseni. Mitä hemmettiä tää voi olla?????
Kommentit (7)
limakalvot.. Liukkaria kehiin!!
Käytätteko kumia/dildoo? Vois olla myös kumiallergian oire.
Kuulostaa allergiareaktiolta. Tai sitten mekaaninen ärsytys.
Otapas yks canesten (3pvä paras)kuuri ja hoidata mieskin voiteella ja kokeilette sitten viikon päästä taas.
Vielä jos jatkuu niin varmaan kuivat limakalvot jota LIUKKARIT ym. voivat pahentaa!! Syö b12-vitamiini kuuri ja kato auttaako!
-näitä kokenut, kokeillut ja parantunut-
Mutta miksi ovat kuivat??? Ei kai näin vähäinen imetys (nukutukseen) enää voi siihen vaikuttaa? Tai sitten vaikuttaa ja hormonit on tosiaan vielä ihan sekaisin.
se voi olla tosi lievänä kans. Mutta hiivalääkkeet ei tee hyvää turhaan otettuna.
Kuivuusongelma voi mennä vähitellen ohi, kun normaali hormonitoiminta palautuu - jos siis kuitenkin viimeisten parin vuoden sisällä on ollut imetys/raskaus. Itselläni palautuminen raskaudesta vei kyllä noin 3v.
Ainoastaan tämä yhdyntä-ongelma. :-(