Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Heräsin tänä aamuna suurmiehenä

Vierailija
06.07.2016 |

Tuntuipas hyvältä! Nimittäin muistaa kuuluvani kauniimpaan, rohkeampaan ja innovatiivisempaan sukupuoleen. Aamun rauhallisina tunteina sängyssä loikoillessani mielessäni vilisivät lukemattomat suurmiehet, jotka nerokkuudellaan ja periksiantamattomuudellaan ovat muovanneet maailmastamme sellaisen kuin se tänä päivänä on. Ihanaa olla mies!

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
06.07.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

No niin siitä on hyvä jatkaa sitten

Vierailija
2/4 |
06.07.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Äläkä unohda kerrostaloja ja pilvenpiirtäjiä!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
06.07.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jahas, peniskateellisten feministien viestejä odotellessa. Löytyykö muuten maailmasta yhtään feministiksi ilmoittautunutta, joka olisi tehnyt merkittäviä keksintöjä tai uraauurtavaa tutkimusta? Vai onko kaikki ansiot sukupuoliasioissa? Ei anna kovin mairittelevaa kuvaa feministeistä ellei äly riitä mihinkään todelliseen.

Vierailija
4/4 |
06.07.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä minunkin mielessäni pyörii miehet kun olen sängyssä, vaikka nainen olenkin. Ei me lopulta ehkä niin erilaisia ollakaan, ap.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi seitsemän yhdeksän