Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mies ei saa tarpeeksi seksiä - eroko?

Vierailija
29.06.2016 |

Toissa viikolla mulla oli kuukautiset (kestää 7 päivää), sen jälkeen harrastettiin kerran seksiä ja sitten sheivasin alapään liian innoissani ja nyt on värkki ollut kohta viikon näppyllöillä ja arkana eli ei seksiä. Mies kitisee ku teinipoika. (on 35-vuotias).

Suuseksiä ei tykätä harrastaa (tai mies tykkäis jos ottaisin suihin mut siihen se sit jäisikin).

Aina samaa mankumista enkä jaksa enää kun tästä asiasta tapellaan nykyään kokoajan. Tykkään itsekin sitä harrastaa jos on hyvät yöunet alla ja saa rauhassa puuhailla. Mies haluaisi kaksi kertaa päivässä. Meillä on kaksi pientä lasta joka sekin syö osansa yhteisestä ajasta.

Vinkkejä tai neuvoja miten ratkaista tilanne? Miehelle vapaus syrjähypyille (no ei tosissaan) vai ero vai kalenteriin merkityt seksipäivät? Yhdessä on oltu 8 vuotta.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
29.06.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vastaus: Ero !!

Vierailija
2/4 |
29.06.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mies on jotenkin vajaa?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
29.06.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hanki sille kumilehmä

Vierailija
4/4 |
29.06.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

minä olen tämän ketjun ap:n mies. Nyt loppuu se pilkka tai napautan remelillä päähän. Jotain tasoa pitäisi löytyä tästäkin ketjusta. Samat jannut taas pelleilemässä. Jumalauta!

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä yhdeksän kuusi