Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

MIkä on se kauhea rohypnol tms. aines jota käytetään coctailina

Vierailija
05.06.2007 |

yökerhoissa yms. paikoissa naisten huumaamiseen , aines kuulemma aiheuttaa sterilisaatioita , tietääks joku?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
05.06.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mä en ymmärrä mistä teitä höynäytettäviä riittää. Ettekö te osaa mihinkään tietoon suhtautua yhtään kriittisesti, etsiä itse tietoa, googlettaa jne. Multakin tuli tätä asiaa joku nuor nainen vastaanotolla kysymään, ja täytyy sanoa, että ekaa kertaa elämässä hävetti potilaan puolesta!

Vierailija
2/3 |
05.06.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

jonka nimi on flunitratsepaami, kuuluu bentsodiatsepiineihin. Aiheuttaa alkoholin kanssa annettuna mm. lihasten lamaantumista jne. Muistuttaa aika paljon bentsoja jota myydään Suomessakin. Jos niitä tarpeeksi sekoittaa viinan kanssa niin ihan sama lopputulos, en osaa sanoa miksi flinitratsepaami on " suositui" (ehkä nopean mutta pitkäkestoisen vaikutuksensa takia?)



Flunitrasepaami ei TODELLAKAAN aiheuta mitään sterilisaatiota, siinä huijausmeilissä, minkä ap ehkä on lukenut, puhuttiin jostain hevosten kastrointilääkkeestä jota Rohypnolin kanssa annetaan samaan aikaan ettei hyväksikäytettävä nainen tulisi raskaaksi. Farmakologisesti puppua koko meili. En muista sen toisen lääkkeen nimeä, mutta nimi viittasi progesteroniin eli keltarauhashormoniin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
05.06.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

höpöhöpöä koko sähkäri

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme yksi viisi