Green Smoke-inhalaattori / sähkötupakka
http://greensmoke.fi/
Onko kukaan käyttänyt noita Green Smoke-inhalaattoreita jotka muistuttavat sähkötupakoita ?
JOS ON NIIN KERTOISITTEKO MITEN ON TOIMINUT :)
Kommentit (34)
mikä ihme on sähkötupakka? Nevö höörd..
viimeaikoina pössytellyt.3 viikkoa olin sen avulla kokonaan polttamatta, eli toimii kyllä.Tällä viikolla sorruin taas normitupakkaan, mutta taidan palata sähkikseen takaisin, koska poskiontelot on taas tukossa ja muut tupakoitsijan vaivat palanneet, jotka sain pois kun poltin vain sähkötupakkaa.
green smoke on nettijuttujen perusteella aika pilipalivehje. http://www.sahkotupakka.info/ katso tuolta parempia sähkötupakkeja.
ai että pilipalijuttu? taidat olla tuon sahkotupakka.info -sivuston mainostaja ja saat rahaa kun joku tilaa ulkomailta sinun sivujesi kautta! Menisit sinne suomi24 jatkamaan mainostustas ja lopeta tuo sinun autotallifirman mainostaminen!!!. Tuttavapiirissäni 12 ihmistä on päässyt tuolla eroon tupakasta! muutamia retkahduksia kulma on, mutta kaikki ovat päässeet jo eroon kokonaan syöpäkääryleestä! tuon green smoke -sähkötupakan avulla.
Kävin katsomassa tuolta GreenSmoke.fi sivuston foorumilta, sielä pelkästään ihmiset kehuu tuota laitetta ja käykääpä vielä tuota FB-Sivuilla! Ei löydy mitään muuta kun satojen ihmisten kehuja kyseisestä tuotteesta!!! PS: TOTTAHAN TUO ON! SAHKOTUPAKKA.INFO:N MAINOSTAJAHAN TUO ON, Green Smoke on todella hyvä juttu joten turha sitä on kieltää!
Heippa vaan teillekkin kaikille! Olen polttanu noin 25 vuotta tupakkaa. Lääkäri suositteli minulle Green Smoke vaikka olin alunperin hakemassa campixiin reseptiä. Lääkäri kertoi itse suomalaisesta sähkötupakasta, jolla hän ja hänen tuttavapiirinsä oli päässyt sillä eroon tupakasta! Kävin ostamassa tuotteen ja samana päivänä kun alotin Green Smoke:n en ole sen jälkeen kertaakaan repsahtanut tupakoimaan! VOIN SUOSITELLA TUOTETTA LÄMPIMÄSTI KAIKILLE! Savuttomaa elämää takana jo noin vuosi :)!
T:mummo 63
paistaa niin selvästi läpi, että hyi hyi!
olen aiemmin jossain katsonut noita sähkötupakkien hintoja,hintaa oli vajaa 10e..
Kiinnostaisi kovasti kokeilla..mutta tuo häiritsee kun ei suomesta saa ostaa...
Greensmoke maksaa mun 3kk tupakkien verran..ja ei ole varaa investoida kerralla..
En voi tuota greensmoke.com suositella ainakaan. Toimitusajaksi luvattiin 2 päivää, mutta todellisuudessa kesti 3 viikkoa. Hinnat kaikkein kalleimmat, ohjeistus tuotteen käyttöön suht paska. Niin, ja niiden foorumit on täynnä positiivisia viestejä vain koska moderaattorit poistaa negatiiviset sieltä foorumeilta, tiedän sen itse kokeneena.
En voi tuota greensmoke.com suositella ainakaan. Toimitusajaksi luvattiin 2 päivää, mutta todellisuudessa kesti 3 viikkoa. Hinnat kaikkein kalleimmat, ohjeistus tuotteen käyttöön suht paska. Niin, ja niiden foorumit on täynnä positiivisia viestejä vain koska moderaattorit poistaa negatiiviset sieltä foorumeilta, tiedän sen itse kokeneena.
tosin siinäkään ei voi käyttöohjeisiin luottaa yhtään, mutta e-savukkeen sivuilta saa ihan hyviä ohjeita
kandii ite tilata kiinasta saa kassillisen g smoken hinnalla ja noi 510 mallit heti roskii iha pili pali
Hei mä tilasin tuolta http://www.xn--shktupakka-q5a2t.eu/ ja tuli kolmessa päivässä. Ja akun kesto riittää tosiaan vkl. yli jos tilaa sen itselataavan askin kokeiltu on!!!
green smokelta sähkötupakat. Ei haluttu läträtä nesteiden kanssa ja haluttiin oikean näköiset "tupakat". Nämä on helppoja, kun pää vaan vaihdetaan uuteen kun nikotiini loppuu. Toimitus tuli 3 päivässä.
Miehen mielestä jopa light päät on liian vahvoja vaikka hänkin on polttanut maxi askin päivässä ja vuosien ajan. Hän poltti sähkötupakkaa 3 päivää ja lopetti kokonaan oikean tupakan polton. Mies syö ihan tavallista purkkaa ja sähkötupakasta ottaa vaihtelevasti 2-10 imua illassa. Päivisin on kokonaan polttamatta, syö vain purkkaa.
Itselläni on ollut hankalampaa. Poltin viikon sähkötupakkaa ja tavallista tupakkaa sekaisin. Sitten sain lopetettua kokonaan oikean tupakan. Sähkötupakkaa poltan aika paljon, mutta yritän pysyä, että päivässä menisi vain yksi vaihtopää.
Iso koetinkivi oli viikonloppuna ystävän bileet, mutta yhden ainutta hatsia en oikeasta tupakasta ottanut vaikka menin ulos muiden kanssa tupakalle. Sähkötupakka riitti.
Mies on ollut nyt polttamatta oikeaa tupakkaa yli 3 viikkoa ja minä n. 2 viikkoa. Todella tyytyväisiä ollaan oltu. Meillä myös moni ystävä ja tuttu on onnistunut lopettamaan sähkötupakan avulla. Osalla tämä sama green smoke, osalla muita, itse täytettävillä nesteillä olevia tupakoita.
Itse olen monesti yrittänyt tupakasta eroon, siinä onnistumatta, joten hyvällä omalla tunnolla pössyttelen nyt tätä. Olen kuitenkin asteittan vähentänyt nikotiinia ja nyt tilasin uusia vaihtopäitä, niin tilasin vain kaikista miedoimpia. Kun ne loppuvat, yritän josko voisin olla kokonaan ilman. Aluksi en kuitenkaan aio sähkötupakasta luopua vaan pitää sitä taskussa, koska itselläni on suuri tarve nimenomaan se, että pitää tupakkaa kädessä. Eli lopussa todennäköisesti imen tarvittaessa tyhjää tupakkaa, mistä ei tule mitään.
Omalla ja miehen kokemuksella sekä tuttavien kokemuksella voin suositella lämpimästi.
Mä tilasin netistä www.sheriffecig.com tein aika paljon vertailuja ja totesin et ainakin tyylikkäimmät sähkötupakat ja hyvänmakuiset laatunesteet. Hinta ihan ok, toimitus kesti 4pv.
ei tunnu keuhkoissa miltään eli perseestä
hyvä. Olemattoman pieni akku. Jos haluaa oikean tupakan mallisen sähkösavukkeen, kannattaa ostaa sellainen laite missä tulee PCC mukana. Greensmokella ja vastaavilla loppuu vaan virta kesken leikin ja sitten kyrsii.
hyvä. Olemattoman pieni akku. Jos haluaa oikean tupakan mallisen sähkösavukkeen, kannattaa ostaa sellainen laite missä tulee PCC mukana. Greensmokella ja vastaavilla loppuu vaan virta kesken leikin ja sitten kyrsii.
esimerkiksi briteistä tilaamalla saa kaksi PCC-versiota yhden Greensmoken hinnalla. Nikotiinin kera.
greensmokea en ole kokeillut joten en sitä voi sen enempää kommentoida kuin että halvemmallakin saa laadukkaita vehkeitä. tästä löytyy paljon sähkötupakan myyntipaikkoja ETA alueella