Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

G: Tyhmin kommenttisi ikinä? Jotain, joka olisi saanut jäädä sanomatta....

Vierailija
20.06.2007 |

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
20.06.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

" Ootko sä vieläkin VAAN lasten kanssa kotona?"



Oikeasti inhoan sitä, kun sanotaan, että joku on " vaan" lasten kanssa... Itselläni on parivuotias, ja viimeiset 2 vuotta kotona ovat olleet paljon paljon rankempia ja vaativampia kuin mikään tekemäni työ.

Vierailija
2/3 |
20.06.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

joka on jokusen vuoden nuorempi kuin tämä tuttavamme. Lausahdin tyyliin " uskomatonta miten tuommosen pennun on ottanut riesakseen" ystäväni oli hiljaa ja vasta sitten tajusin että ysävällini ja hänen miesystävällään on samanlainen ikäero kuin tällä ko tuttavallemme josta puhuimme... siinäpä sitten korjailemaan että eihän se nuorempi mies nyt niin paha juttu olekkaan....:/

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
20.06.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

kampaajalleni, joka EI ollut raskaana, vaikka maha pömpötti ja käytti lappuhaalareita.



Ikinä en ole hävennyt niin, ja sen jälkeen olen osannut pitää suuni kiinni raskausepäilyistä. En enää ikinä kehdannut mennä sille kampaajalle.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kuusi neljä