KAKSI NIMEÄ
Minkälaisia Tero ja Tarja nimisiä ihmisiä tunnette? Kerron sitten miksi kysyn. Ette ikinä arvaa.
Kommentit (11)
Tunnen erään Tarjan joka on ikäisekseen nätti.
Tuntemani Tero on paskiainen. Tarja Turunen on ok.
Ihastuin erääseen tosi kivaan Tarjaan mutta olemme varattuja molemmat. Ei voimitään.tero on setäni nimi joka on ihan ok.
Tarjat joita tunnen ovat sydämmellisiä ja auttavaisia.
mutta sittent taas Tarja Turunen vaikuttaa ainakin voicen perusteella epäaidolta. Tarja Halonen taas vaikuttaa julkikuvansa perusteella ihmiseltä, joka on kaikille mukava, mutta ei anna itsestään kellekään oikein mitäänn (toki se varmasti johtuu presidenttiydestään)
Tero on juopon exäni nimi. Tarja on nätti nimi en tunne ketään henk koht.
Tero iski netistä naisia ja vei ne kaikki samaan paikkaan ensi"treffeillä" . Ei myöskään kyennyt muuhun kuin seksuaaliseen suhteeseen kenenkään kanssa. Todella tunnevammainen tyyppi
Tero on v-mäinen. Ei voi mitään. En halua sekaantua.
Kadehdin nuorena erästä Tarjaa koska hän oli niin kertakaikkiaan viehättävän ja ihanan luonteinen ja sanavalmis. Miehet ihastuivat häneen helposti. Nykyään en häntä enää tunne mutta kiva ihminen . En toki enää kadehtisi. On itselläkin jo varmuutta.
Naapurissani asuu Tarja. Hän on todella ylipainoinen ja huonohampainen rääväsuu. Tuntemani Tero on nauravainen lastenlääkäri.