APUA OON KORVESSA UUDEN MIES YSTÄVÄNI MÖKILLÄ. JA LÖYSIN VAHINGOSSA MIEHEN LAUKUSTA JOTAIN HYVIN OUTOA!
Sattumalta löysin selkeästi vaatteiden alle piilotetun pussin jossa on jotain ihme ainettaa pullossa ja jokin kankaan pala. Tuo aine on hyvin pistävän hajuista enkä tiedä mitä se on. Alkoi tulla mieleem kaikki tainutus juttuja.
Apua mitä teen? En uskalla kysyä asiaa jos tuo onkin jotain ja hän tekee minulle jotain!!!! Nyt apua nopeasti!
Kommentit (37)
Soita sijaintitietosi jollekin kaverillesi ja sovi, että soittaa sulle tunnin välein läpi yön.
Tuttu juttu. Käy kaatamassa hankeen se aine. Se on se saunan henki.
Keskellä synkintä Porvoon korpea...
Piilotat pullon varmaan talteen. Tulee mieleen se nainen, joka meni vähän aikaa sitten nettitutun kanssa mökille ja tuli raiskatuksi ja pahoinpidellyksi. Kumppani sattui olemaan joku taparikollinen. Oli uutisissa joku aika sitten.
#pakoon#
hyvästelitkö lapsesi lähtiessäsi? et nimittäin tule näkemään heitä enää koskaan...
Tuohan on kivaa, tongit miehen tavaroita sillä aikaa, kun se virittää sinulle hirttoköyttä saunalle.
No kaadappa aine pois kun huomasit.! Tuskin sillä mitään tainutusaineita litratolkulla löytyy että varmaankin tuo ainut.
Ei jatkoon...
Toivottavasti tämä ei ole totta :/
Olet löytänyt jonkun jännämiehen:)
Joo, ja ensimmäiseksihän täältä kannattaa kysyy. Mieti nyt tarkkaan kannattaako lähtee jonku vieraan kelkkaan...et sitte taida olla kovinkaan fiksu.
Minkälainen tomppeli lähtee korpeen puolituntemattoman miehen kanssa? Tarkista bussiaikatauluista milloin sieltä hevonkuusesta pääsee seuraavalla onnikalla takaisin stadiin, tai Porvooseen.
Se on partavettä, joten relaa. Mukavaa illanjatkoa porvooseen..
sattumalta tongitaan toisen tavaroita.. siitäs utelo sait! :D
Huoh, neeeext!!