Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

leimaaminen pilven polton vuoksi, yh-äiti 29v

pilvi
19.11.2015 |

Inhoittaa kun ihmiset leimaavat koska poltan pilveä.

Vaikka puistossa jos olen pojan kans (3v), niin on jopa tulleet ihmiset aivan naamalle haukkumaan, kun olen hieman piipusta siinä penkillä polttanut (siis ihan vain kahdet keuhkolliset, ei sitä ole 'pilvessä' kun vaan ahdistuneisuuteen poltan pienesti).

Alkoholiin en koske lainkaan, ja lääkkeistäkin vain silloin tällöin oxynormiä otan rentoutuakseni lapsen mentyä nukkumaan.

On se kumma kun tullaan tuomitsemaan et "olet huono äiti", varsinkin humalaiset juntit usein käyvät kunnolla haukkumaan, vain siksi kun olen terveellisemmän valinnan tehnyt (en tarvitse mitään lääkkeitä enää, mm. mieliala-, ahdistuneisuus-,unilääkkeet ovat jääneet kokonaan pois, koska kannabis auttaa lääkkeen tavoin noihin kaikkiin ongelmiin).

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi yksi yhdeksän