Tinder ongelmia
Nyt on jo kaksi edellistä viestittelykumppania mennyt täyteen radiohiljaisuuteen sen jälkeen kun treffit on jo sovittu. Todella raastavaa. Voisi edes jotain vastata ettei sittenkään kiinnosta. Kummastakin vielä luulin, että haluavat nähdä myös. Tälläisestä käytöksestä tulee jo todella paha fiilis.
Ja kyse on ollut 30+ naisista eikä mistään teineistä. Kyllä minä sen paljon paremmin kestän, kun vastattaisiin edes jotakin, kun täyden radiohiljaisuuden. Varsinkin siis jos ollaan jo sovittu treffit.
Kommentit (3)
Ne on niitä jotka "pelaa" tinderiä. Mahdollisesti myös varattuja ja hakevat sieltä vain itsetunnolleensa boostia eikä olet tarkoituskaan tavata ketään. Ei siis johdut todennäköisesti sinusta.
Miehet tekee ihan samaa. Tinder ei muutenkaan ole mikään hyvä tapa tutustua ihmisiin. Liian pinnallinen. Tarkoitettu vain viehättäville ihmisille jotka hamuaa huomiota ja helppoa seksiä.
Taidan siis nyt pitää ainakin kuukauden tauon koko roskasta ja nuolla haavat. Sitten ehkä uusi yritys.