Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Paljon treenaavat!

Vierailija
12.01.2011 |

Syöttekö jotain lisäproteiinia? Mitä vaihtoehtoja on, mitään nestemäistä en pysty juomaan. Mikä on hyvä esim. patukka? Tuntuu että lihasteni kehtitys on pysähtynyt ihan täysin, en vaan pääse eteenpäin ja isompiin painoihin.

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
12.01.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

sekä yritän valita ruokani niin, että sisältävät paljon proteiinia. Patukoita on vaikka kuinka paljon erilaisia, itse käytän niitä aika harvoin, lähinnä ateriankorvikkeeksi, jos en muuta ehdi/pysty syömään.

Vierailija
2/5 |
12.01.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

olevan mikään vastus ongelmaasi, ennemminkin kiinnttäisin huomiota treenitapaan sekä palautumiseen: lepäätkö riittävästi, lihas kun kasvaa levossa ja palautua pitää pystyä. Lisäksi välillä voi treenata kevyemmin vaikka viikon verran tai sitten sun täytyy kokeilla vaikka täysin erilaisia liikkeitä salilla, jolloin lihakset saavat erilaista ärsykettä kuin mihin ovat tottuneet

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
12.01.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

tuotetta, jonka voi syödä kodin ulkopuolella? Jos et, niin lisää vaan aterioille proteiinia, esim. rahkaa, raejuustoa yms välipalaksi, lihaa tai kalaa suurempi osuus pääaterioilla jne.



Etsin itse hyvänmakuista suklaaproteiinijuomajauhetta. Fastin tuotteet ihan kauheita, josku oli jotain vaaleanpunaisessa pussissa olevaa A:lla alkavaa, oli siedettää, mutta sitä ei enää saanutkaan Cittarista.

Vierailija
4/5 |
12.01.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Maitoon tehtynä maistuu mun mielestä ihan kaakaolta?!

Vierailija
5/5 |
12.01.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

tunne jää suuhun, vaikka sekoitettu kunnolla. Muutenkin ne juomat saisi mielestäni maistua enemmän kaakaolle, vähemmän imelälle. En tykkää tavallisesta O`boy kaakaostakaan, kun se on liian sokerista.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän viisi viisi