Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Multi-tabs raskaus

Vierailija
10.01.2011 |

Onko joku käyttänyt noita Multi-tabsin raskaus-vitamiineja? Onko tabletit isokokoisia, ja ovatko liukaspintaisia vai karheita? Joo, olen tosi nirso, mutta en oikeasti saa karheita tai isoja tabletteja nieltyä :D

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
10.01.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos vaikka ottaisit vain raskausaikana tarvittavan d-vitamiinin (niitä on tosi pieninä tabletteina) ja söisit monipulisesti ja terveellisesti, niin eiköhän raskauskin sujuisi ihan hyvin.

Vierailija
2/4 |
10.01.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ollaan vasta aloittelemassa yritystä parin kk päästä, ja sitä alkaa jo nyt miettiä kaikkia foolihappoja ym., ja tuosta saisi kaikki tarvittavat "varmuuden vuoksi otettua"! T:ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
10.01.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

vähän buranan tapaisia(pienempia) ja sileitä

Vierailija
4/4 |
10.01.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

ehkä keskimääräistä vitamiinitabua isompia, kapselin muotoisia. Eikä niissä ole liukas, kiiltävä pinta, vaan sellainen vähän kieleen takertuva mattapinta. Voinee tuottaa hankaluuksia saada alas, jos sellaista taipumusta on.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kuusi kuusi